بانک شهر، به عنوان بانک عامل نمایشگاه‌های کتاب استانی در سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش تبریزمن، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، با اشاره به موفقیت این بانک در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در شهر آفتاب گفت: بانک شهر در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بانک عامل موفق شد تا با ارایه خدمات مناسب، رضایت‌مندی مراجعان را کسب کند که این خدمات مورد تقدیر وزیر ارشاد، ناشران و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه نیز قرار گرفت.

وی افزود: به منظور ارایه این خدمات در نمایشگاه‌های کتاب استانی نیز بانک شهر به عنوان بانک عامل از میان سایر بانک‌های متقاضی انتخاب شد، که بر اساس زمان‌بندی در ۳۱‌ استان به ارایه خدمات بانکی در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب می‌پردازد.

اکرمی خاطرنشان کرد: به این منظور، شعب بانک شهر در استان‌ها به وزارت ارشاد معرفی و به ناشران اعلام شده تا برای افتتاح حساب اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تا کنون ۷۰۰۰ دستگاه کارت‌خوان به این منظور پیش‌بینی شده، تصریح‌کرد: برای نمایشگاه‌های کتاب استانی، فرایند پیش‌ثبت‌نام به منظور ارایه بُن‌کارت به مراجعان وجود ندارد و چهار بُن‌کارت با مبالغ ۲۰، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰هزار تومانی با سهم ۲۰درصدی یارانه وزارت ارشاد و ۸۰درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

اکرمی افزود: بُن‌کارت ۲۰هزار تومانی عمومی است و به همه مراجعان تعلق می‌گیرد و نحوه اختصاص سایر بُن‌کارت‌ها نیز از سوی وزارت ارشاد مشخص می‌شود.

مدیر پروژه بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب در ادامه اظهارکرد: نمایشگاه‌های کتاب استانی به ترتیب از دوم شهریور در زنجان آغاز می‌شود و تا اسفندماه ادامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :