استاندار آذربایجان‌شرقی از تهیه و توزیع باکس‌های ویژه برای حفظ ویژگی رای دادن محرمانه به شکل پایلوت در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده پس از بازدید از محل توزیع صندوق‌های اخذ رای حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر ضمن تاکید بر امنیت و نظم قابل تقدیر در سطح استان، ابراز امیدواری کرد روز هفتم اسفند شاهد خلق حماسه‌ای ماندگار در سطح کشور و به ویژه استان آذربایجان شرقی باشیم.

به گفته وی، کار فرمانداری شهرستان تبریز با نظم خوبی در جریان است و امروز مرحله تحویل صندوق‌ها به متصدیان حوزه‌های انتخاباتی تبریز اسکو و آذرشهر انجام خواهد گرفت تا فردا مقدمات کار برای همه‌پرسی روز جمعه ۷ اسفند فراهم شود.

به گفته جبارزاده، شور و نشاط انتخاباتی در هر یک نقاط استان بنا به شرایط و فرهنگ آن منطقه، به شکلی ویژه در جریان است و از فرمانداری‌ها خبر می‌رسد در بعضی نقاط مردم حتی تا پاسی از شب در حال فعالیت‌های تبلیغاتی و حمایت از کاندیدای مورد حمایت خود هستند.

استاندار آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اینکه اعلام و انتشار لیست‌های ائتلافی از مجلس چهارم آغاز شد، گفت: امروز هم فعالیت‌های مختلفی در همین رابطه در جریان است و دیگر نمی‌شود گفت فقط دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا در کشور فعال هستند و ما شاهد انتشار لیست‌های ائتلافی مختلف از جمله حامیان دولت و دیگر ائتلاف‌ها نیز هستیم.

جبارزاده این اتفاق را زمینه‌ساز مشارکت بیشتر مردم و توجه به توانمندی‌های افراد دانست و تصریح کرد: روز ۷ اسفند پیرو حماسه ۲۲ بهمن امسال، شاهد حضور گسترده مردم همیشه در صحنه استان در پای صندوق‌های رای خواهیم بود.

وی همچنین تهیه و توزیع باکس‌های ویژه برای حفظ محرمانه رای دادن مردم را اقدام جدید صورت گرفته در این دوره معرفی کرد و گفت: برای رفع مشکل رای دادن افراد به شکل محرمانه، باکس‌های خاصی طراحی شده و در شعب انتخابیه شهر تبریز نصب خواهد شد تا مردم بتوانند با آرامش و خیال آسوده، در شعب نام افراد مورد نظرشان را در برگه رای ثبت کنند.

انتخابات هفتم اسفند در ۲ هزار و ۸۸۹ شعبه اخذ رای در استان آذربایجان‌شرقی برای راهیابی ۶ نماینده به دهمین مجلس شورای اسلامی و ۵ نماینده به پنجمین مجلس خبرگان رهبری همزمان با تمام کشور برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :