به گزارش تبریزمن،‌ تونی اولیویرا،‌سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: برنامه بازی ها و فشار مسابقات در این بازی برای ما مزاحمت ایجاد کرد و اجازه ارائه ی بازی خوب و همیشگی مان را به ما نداد. در این هفته ها بازی های زیادی داشتیم و سپاهان برنامه بازی منسب تری نسبت به ما داشت.

وی ادامه داد: در نیمه دوم فرصت های زیادی داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم. لازم است به سپاهان تبریک بگوییم.اکنون بازی با سپاهان تمام شده است و باید برای مسابقه بعدی آماده شویم.

سرمربی تراکتورسازان در ادامه افزود:‌ باد برای هر دو تیم مزاحمت ایجاد کرده بود و دو تیم را اذیت کرد که نتوانستند بازی خود را به نمایش بگذارند با توجه به اینکه در دو هفته اخیر بازی‌های زیادی را برگزار کرده ایم بازیکنان ما در نیمه دوم خسته بودند و نتوانستند بازی قابل قبولی را انجام دهند.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به اعتراض خبرنگاران اصفهانی مبنی براینکه دو روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشده و این را یک بی‌احترامی تلقی کرده بودند و به همین دلیل اعلام کردند که سؤالی در کنفرانس از وی نخواهند پرسید عصبانی شد و ایستاد و گفت: من به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم و همیشه به همه احترام گذاشتم این صحبتی که مطرح می‌کنید آیا مسئله همه خبرنگاران است که در ادامه همه خبرنگاران این موضوع را تأیید کردند.

وی افزود: من قصد توهین نداشتم فقط مسیر را اشتباه رفتیم که پس از اینکه متوجه شدیم در راه بازگشت ترافیک باعث شد نتوانیم خود را به کنفرانس برسانیم.

خبرنگار اصفهانی در واکنش به این صحبت اولیویرا گفت:‌ شما عمداً از جلوی سالن کنفرانس رد شدید زیرا سالن کنفرانس در مسیر فرودگاه به هتل قرار دارد که سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد ما این مسئله را نمی‌دانستیم.

این جرو بحث چند دقیقه‌ای ادامه داشت و در پایان سرمربی تراکتورسازی از خبرنگاران عذرخواهی کرد و همه چیز به خیر و خوبی تمام شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :