فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما باید در داخل کشور توجه مان را به تقویت مبانی انقلاب اسلامی معطوف کنیم.

به گزارش تبریزمن، سرلشکر محمدعلی جعفری در جمع پاسداران، اظهار داشت: لشکر عاشورا در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی های برجسته ای ایفا کرد. خط شکنی های این لشکر زبانزد خاص و عام بود و امروز نیز سپاه عاشورا نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف انقلاب دارد.

وی افزود: امروز باب جهاد و شهادت باز است و این روحیه باعث شده تا ایران اسلامی با وجود دشمنی های داخلی و خارجی با عزت، با اقتدار و عظمت به راه خود ادامه می دهد و هر روز این اقتدار روز افزون می شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: علی رغم خواست و اراده دشمن، امنیت ایران اسلامی مستحکم تر از قبل می باشد که باید آنرا قدر دانست. امروز کانون ایستادگی در مقابل استکبار، ایران اسلامی است و باید برای عمق بخشی به اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم . ۳۷ سال بعد از انقلاب دستاوردهای بزرگی کسب کرده ایم و راه زیادی نیز در پیش داریم.

وی متذکر شد: انقلاب اسلامی دو بعد دارد داخلی و خارجی دارد؛ در بعد خارجی پیشرفت ها چشمگیر  است و این مرهون هدایت های رهبر انقلاب و ایستادگی ملت در مقابل زور گویی هاست.؛ سکینه و آرامشی که امروز مردم ایران دارند علی رغم مشکلات داخلی و اقتصادی چیزی جز الطاف الهی نیست. بدون تردید ما با عمل به مبانی دینی و قرآنی به این عزت رسیده ایم.

سرلشکر جعفری اضافه کرد: در بعد داخلی نیز باید با همت والا و عمل به آرمانهای انقلاب باید مشکلات را از سر راه برداریم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سپاه و بسیج به عنوان کسانی که بیشترین بار انقلاب بر دوش می کشند چه باید بکنند؟ آیا باید در بعد بیرونی کار کنیم یا ابعاد داخلی؛ گفت: ما باید در داخل کشور توجه مان را به تقویت مبانی انقلاب اسلامی معطوف کنیم.

این فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه ما باید همیشه آمادگی های لازم در مقابل تهدیدات را داشته باشیم، اذعان داشت: سالهاست که با جنگ روبرو هستیم و آنرا احساس نمی کنیم. آنچه که امروز ایران اسلامی را تهدید میکند جنگ نرم و جنگ فرهنگی و سیاسی دشمن بر علیه ماست. و امروز همه ما وظیفه داریم در مقابل جنگ نرم دشمن مقابله کنیم. تنها دغدغه رهبر انقلاب مشکلات فرهنگی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :