مربی تیم فوتسال مس سونگون بعداز از دست دادن عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال گفت: باید در بازی‌های قبلی امتیاز از دست نمی‌دادیم تا امروز به خاطر تفاضل گل قهرمانی را از دست ندهیم.

به گزارش تبریزمن، ناصر رنجبر عصر یک شنبه و بعداز پیروزی پرگل تیمش برابر میثاق تهران و کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر فوتسال به خبرنگاران گفت: من هم مثل بازیکنان و تماشاگران ناراحت هستم چراکه زحمات زیادی را کشیدیم و نتوانستیم قهرمان شویم.

وی با اشاره به تفاضل پایین تیمش و اینکه قهرمانی را به خاطر چند گل کمتر از دست دادند، گفت: از بازیکنانم راضی‌ام چراکه آن طوری که برنامه مان بود بازی کردند و خوب جنگیدند ولی به خاطر امتیازی که هفته گذشته از دست دادیم نتوانستیم قهرمان شویم.

رنجبر سپس با اشاره به حضور پرتعداد تماشاگران در این بازی ابراز داشت: از همه تمااشگران تشکر می کنم که امروز ما را تنها نگذاشتند و خیلی خوب و پرشور ما را تشویق کردند.

مربی تیم فوتسال مس سونگون سپس افزود: آنها مثل ما بعداز شنیدن گل برتری تیم تاسیسات در بازی همزمان به شدت ناراحت شدند.

 هفته پایانی لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ امروز یک شنبه با برگزاری مسابقات حساس در شهرهای مختلف پیگیری شد و با اینکه سه تیم مس، تاسیسات و گیتی پسند شانس قهرمانی در این فصل از رقابت ها را داشتند ولی این تیم تاسیسات بود که با برد فردوسی مشهد و با تفاضل گل بالا به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :