نصیری گفت: تیم ما هفته قبل نتیجه خوبی را کسب نکرده بود و به این برد نیاز داشتیم تا بتوانیم به شرایط ایده آل خود برسیم و در جمع تیم های مدعی باقی بمانیم .

به گزارش تبریزمن، بابک نصیری بازیکن تیم فوتسال مس سونگون در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد برد این تیم مقابل آذرخش اظهار داشت:بازی خوبی را مقابل آذرخش نمایش دادیم و با نمایش خوبی که داشتیم موفق شدیم در نیمه اول چند گل را به ثمر برسانیم ولی در نیمه دوم زیاد نمایش خوبی نداشتیم و اگر با دقت بودیم با گل‌های بیشتری می‌توانستیم تیم آذرخش را شکست دهیم.

وی افزود: تیم ما هفته قبل نتیجه خوبی را کسب نکرده بود و به این برد نیاز داشتیم تا بتوانیم به شرایط ایده آل خود برسیم و در جمع تیم های مدعی باقی بمانیم .

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا امسال نتایج خوبی را کسب کنیم و در پایان لیگ قهرمان لیگ شویم ولی کار بسیار سختی را در پیش داریم و باوجود تیم‌های قدرتمند این راه سخت‌تر نیز می‌شود ولی ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا به هدف خود برسیم.

وی در مورد اعتراض هواداران نسبت به حضور نیافتن بازیکنان تبریزی در ترکیب این تیم گفت: همه هواداران تبریزی دوست دارند بازیکنان بومی در ترکیب تیم باشند و بازی کنند ولی به نظر من تیم ما از تیم‌های خوب لیگ است و بازیکنان با دوستی و رفاقتی که دارند در کنار هم هستند تا تیم نتیجه بگیرد و صحبت در مورد این مسائل کار درستی نیست.

نصیری گفت: از همه هواداران به خاطر حمایت‌های که از تیم می‌کنند تشکر می‌کنم و امیدوارم با گرفتن نتایج خوب و کسب قهرمانی دل آن‌ها را شاد کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :