منتخب مردم تهران در مجلس دهم لازمه تحقق نظارت بر اجرای قانون را شفافیت در امور دانست و گفت: باید نور به تاریکخانه اقتصادی مسئولانی که از آلام مردم بی‌خبرند وارد شود که این امر جز با وجود رسانه‌ها، احزاب و تشکل‌های قوی ممکن نیست.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا بادامچی در تجلیل از زنان نمونه و حمایت از کاندیداهای لیست امید در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالن خانه کارگر تبریز، با تأکید بر اهمیت حمایت از لیست کاندیداهای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای پیشرفت کشور نیازمند آن هستیم نظارت بر اجرای قانون و قانونمداری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تحقق نظارت بر اجرای قانون و قانونمداری را شفافیت در امور دانست و گفت: باید نور به تاریکخانه اقتصادی مسئولانی که از آلام مردم بی‌خبرند وارد شود که این امر جز با وجود رسانه‌ها، احزاب و تشکل‌های قوی ممکن نیست.

بادامچی با تأکید بر توسعه تشکل‌ها افزود: اکنون فضای آزاد رسانه‌ای از جمله فضای مجازی اجازه زندگی مستقل به مسئولان را نمی‌دهد و باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به وجود بیش از ۱۵ میلیون نفر از جمعیت کشور که دارای تحصیلات عالیه هستند، گفت: با وجود این جمعیت کشور که دارای تحصیلات عالیه بوده و اکثریت آنان را قشر جوان تشکیل می‌دهد باید ایجاد تشکل‌ها حتی در محدوده کوچکی نیز در اولویت قرار گیرد چرا که داشتن کشوری موفق بدون توجه به این موضوع ممکن نیست.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسائلی که کشورما به آن دچار شده در نتیجه بی‌توجهی و عدم فعال بودن تشکل‌ها بوده است، خاطرنشان کرد: تنها در همین پرونده بابک زنجانی شاهد هستیم که در نتیجه غفلت ما در دوره گذشته ۱۸ هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار شده است.

بادامچی وجود ملت و مردمی بینا و بصیر را لازمه موفقیت کشور دانست و گفت: خوشبختانه حرکت برای تغییر و در راستای منافع ملی در گام اول با انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفت و گام دوم در انتخابات ۷ اسفندماه که با انتخابات مرحله دوم در ۱۰ اردیبهشت ماه تکمیل خواهد شد تا بتوانیم مطالبات مردم و رفع مشکلات اقتصادی را با قاطعیت به مرحله عمل در آوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :