به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: از ناحیه همسترینگ پای راست دچار مصدومیت شدید شده بود. با کمک تیم پزشکی تیم دوره درمان خود را سپری می کنم. فعلا فیزیوتراپی در نظر گرفته شده است و تمام تلاش خود را می کنم تا با قدرت و انگیزه بالا به تمرینات و ترکیب بازگردم.

وی در پاسخ به این سوال که به بازی سپاهان می رسد یا نه افزود: مشخص نیست. باید این موضوع را از پزشک تیم سوال کنید. همانطور که گفتم کادر پزشکی تیم تمام تلاش خود را انجام می دهند.

نریمان جهان در خصوص پیوستن علیرضا پژمان به جمع کادر فنی سرخپوشان ادامه داد: آقای علیرضا پژمان در امید های تراکتورسازی مربی من بودند، آن زمان کمک زیادی برای فوتبال من کردند. خوشحال هستم که به جمع کادر فنی باتجربه این تیم پیوسته اند. قبلا نیز با تونی کار کرده اند. رابطه خوبی با وی دارم انشالله بتوانند به تیم کمک کنند.

 وی در خصوص عملکرد تیم تراکتورسازی در دو بازی اخیر توضیح داد: با توجه به تغییرات گسترده ای که در شاکله تیم صورت گرفته است، زمان زیادی نیاز است تا بازیکنان و کادر فنی با یکدیگر به هماهنگی برسند. تعطیلات لیگ زمان خوبی است تا بتوانیم خود را برای بازی سپاهان آماده کنیم و قطعا بازیکنان عزم خود را جزم کرده اند تا با ارائه بازی تماشاگر پسند سه امتیاز بازی ها را کسب کنند.

بازیکن مصدوم تیم تراکتورسازی در خصوص استقبال کم تعداد هواداران از بازی های این تیم تصریح کرد: نمی توانم در این خصوص صحبت کنم ولی احساس می کنم عدم نتیجه گیری تیم در این دو بازی اخیر باعث شده است هواداران دلسرد شوند. البته بازی نفت نیز هنوز از یاد آنها نرفته ولی امیدواریم با کسب نتیجه و ارائه بازی زیبا دوباره آنها را در استادیوم ببینیم.

 poster_saman_narimanjahan_94-6-1_800width


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :