رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در همایش نکوداشت روز شوراها  گفت: در شورای جدید تعامل افزایش یافته و امیدواریم از سال جاری، با انجام و وحدت بیشتری، در راستای اهداف تدوین‌شده گام برداریم.

 به گزارش تبریزمن، “شهرام دبیری” در مراسم نکوداشت روز شورا، با بیان این مطلب اظهار داشت: با وجود اختلاف سلایق و دیدگاه‌های متنوع، خوشبختانه بین اعضای شورای شهر تبریز تعامل خوبی وجود دارد .

وی با بیان اینکه شوراها بدون مشارکت شهروندان نمی توانند موفق باشند و عملکرد خوبی ارائه دهند، تصریح کرد: اگر به تنهایی کار کنیم و نظرات مردم را در نظر نگیریم موفق نمی شویم .

دبیری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم فعال کردن شورایاری ها، اظهار داشت: در شورای قبلی تلاش کردیم این اتفاق محقق شود ولی متاسفانه این مورد انجام نشد ولی خوشبختانه دیدگاه دولت فعلی در این خصوص مثبت است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه رضایتمندی مردم از پروژه های اجرا شده در سطح شهر افزایش یافته است، گفت: در وضعیت رکود اقتصادی و تحریم های موجود ، مجموعه شورا و شهرداری تبریز تحقق بودجه بالایی را شاهد بوده است .

دبیری ادامه داد: در شورای فعلی اگر نتوانستیم مدیریت واحد شهری را احیا کنیم ، حداقل هماهنگی شهری را بنا کردیم و این امر ارزشمند محقق شد .

وی با اشاره به آثار مثبت ناشی از این اقدام ، اظهار داشت: بدین ترتیب بر آیند نیروها در یک راستا و جهت شده و موجب شدجهت گیری های متفاوت باعث اصطکاک نشود .

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان یادآور شد: خوشحالیم از این طریق توانستیم ثابت کنیم مردم سالاری دینی در شهر ما جاری است .

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :