به گزارش تبریزمن،دور نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان در تبریز برگزار شد و تیم بسکتبال شهرداری تبریز بعد از تیم های برق جدید فارس و وحدت آریا تهران سوم شد و بال شیراز نیز به مقام چهارمی دست یافت.

آیدا تراپ نژاد سرپرست تیم بسکتبال بانوان شهرداری کلانشهر تبریز، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص کسب مقام سوم در این مسابقات گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید.

وی ابتدا در خصوص سوابقی که در این رشته ورزشی دارد گفت: اینجانب آیدا تراب نژاد سرپرست تیم بانوان شهرداری تبریز که مدت ۲ سال است در این مسولیت انجام وظیفه می کنم و قبل از این مسئولیت، به عنوان بازیکن و مربی در خدمت تیم های باشگاهی بودم.

photo_2016-02-22_19-54-59

تراب نژاد در خصوص حضور تیم شهرداری در مسابقات افزود: تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز سال قبل با حضور در مسابقات دسته یک بانوان شهرداری مجوز حضور در مسابقات سوپر لیگ بانوان کشور و گروه B این رقابت ها را کسب نمود . مسابقات بسکتبال سوپر لیگ بانوان کشور گروه B با حضور ۹ تیم در دو گروه برگزار گردید.

وی ادامه داد: تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز با انجام مسابقات توانست به عنوان تیم اول از گروه خود و انجام مسابقات پلی آف جزو ۴ تیم به مرحله بعد صعود کند  و سپس پس از انجام ۶ مسابقه رفت و برگشت توانست به مقام سوم کشور برسد که این مقام تا بحال در قسمت بانوان و بسکتبال این استان بی سابقه بود.

photo_2016-02-22_19-54-54
سرپرست تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز اظهار داشت: لازم به توضیح است که تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز بر عکس تیم های برق شیراز و وحدت آریای تهران که موفق شدند مقام اول و دوم سوپر لیگ B را کسب کنند که از حضور بازیکنان خارجی و غیر بومی در ترکیب خود استفاده می کردند، از بازیکنان بومی استفاده کرده و با تلاش جوانان بومی توانستیم به این مقام برسیم. همچنین اعتباری که برای حضور تیم در مسابقات در نظر گرفته شده بود در مقایسه با تیم های دیگر قابل مقایسه نبود.

وی بیان کرد: در پایان از آقایان دکتر نجفی شهردار محترم تبریز ، دکتر سهرابی مدیر عامل محترم سازمان ورزش شهرداری تبریز ، پاداش رییس هیات بسکتبال استان ،سرکار خانم سید درخشان مسئول ورزش بانوان شهرداری تبریز ،کلیه همکاران سازمان ورزش شهرداری تبریز ، مربیان ، کادر فنی تیم و کلیه عزیزانی که در این موفقیت ما را همراهی کردند کمال تشکر را دارم و امید وارم در سال آینده در مقام بهتر از مقام سومی و بهتر از امسال قرار بگیرم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :