سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم و با برنامه خوبی که برای این بازی داشتیم موفق شدیم به‌خوبی تیم حریف را کنترل کنیم و در فرصت مناسب به گل برسیم.

به گزارش تبریزمن ، افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون بعد از شکست تیم دبیری تبریز در گفت‌وگو با تبریز من در مورد بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را نمایش دادیم و با سعی و تلاشی که همه بازیکنان تیم کردند موفق شدیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم.

وی افزود: تیم دبیری هم‌بازی خوبی را ارائه کرد و ازنظر تاکتیکی و قدرت بدنی بسیار خوب بودند که بازیکنان تیم ما دوندگی خوبی که داشتنند موفق شدند با دفاع خوب و ضد حملات مناسب به گل برسند و بتوانیم برنده بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت : ما از موفقیت‌های که در داشتیم توانستیم به‌خوبی استفاده کنیم و بازی را کنترل کنیم تا برتری خود را حفظ کنیم که این‌چنین هم شد و موفق شدیم تیم خوب دبیری را شکست دهیم.

وی تصریح کرد: بازی دربی همیشه از حساسیت بالایی برخوردار است و حاشیه‌های زیادی هم دارد ولی در این بازی هر دو تیم یک بازی خوب و آرامی را نمایش دادند و نشان دادند این دو تیم تبریزی هیچ‌گونه حاشیه‌ی را ندارند.

افضل تأکید کرد: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم و با برنامه خوبی که برای این بازی داشتیم موفق شدیم به‌خوبی تیم حریف را کنترل کنیم و در فرصت مناسب به گل برسیم که در بازی بعد نیز با برنامه خاصی برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: حفاری اهواز از تیم های خوب لیگ است ولی با این تیم خوبی که داریم انتظار داریم همه بازیکنان مثل این بازی تمام تلاش خودشان را کنند و بازی به بازی جلو برویم و به هدف‌های خود برسیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :