سرمربی گسترش فولاد گفت:در بازی امروز دو تا سه موقعیت بسیار خوب برای گل زدن داشتیم که با بی دقتی و تمرکز نداشتن مهاجمان از دست دادیم

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در کنفرانس خبری بعد از بازی با ماشین سازی، افزود: در بازی امروز دو تا سه موقعیت بسیار خوب برای گل زدن داشتیم که با بی دقتی و تمرکز نداشتن مهاجمان از دست دادیم که یکی از بهترین موقعیت در دقیقه چهار به وجود آمد که پریرا نتوانست آن را به گل بدل کند.

وی ، از عملکرد داریوش شجاعیان در تیم گسترش فولاد به شدت انتقاد کرد و با بیان این که حضور در تیم ملی وی را مغرور کرده است، اظهار کرد: اگر این بازیکن به روند کنونی و ضعیف خود ادامه دهد بدون تردید از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته خواهد شد.

کمالوند، با بیان این که بازی امروز بازی بدی نبود، افزود: در نیمه اول تیم حریف بازی خوبی از خود نشان داد اما با این وجود ما نیز فرصت هایی داشتیم که موفق نشان ندادیم.

وی ادامه داد: با شروع نیمه دوم و ۱۰ نفره شدن تیم حریف انتظار داشتم به گل برسیم و با تغییر تاکتیک به دنبال رسیدن به گل بودیم که این مهم محقق نشد و با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی بازیکنان ما دچار افت بدنی شدند و انگونه که باید نتوانستند ظاهر شوند.

کمالوند از دوندگی بی حد بازیکنان ماشین سازی به عنوان یکی از عوامل مهم در نتیجه نگرفتن گسترش فولاد یاد کرد و دروازه بان اسپانیایی ماشین سازی را ستاره این بازی خواند.

وی ، از دریافت کارت زرد بی مورد توسط بازیکنان گسترش فولاد ابراز گلایه کرد و با بیان این که این کارت ها به ضرر خود آنها است، گفت: هر کارت زرد ۵۰ و کارت قرمز ۱۰۰ میلیون ریال جریمه دارد.

سرمربی گسترش فولاد از نحوه قضاوت ترکی به نیکی یاد کرد و گفت: اگر اشتباهاتی نیز در این بازی وجود داشت سهوی بوده است چون ترکی بهترین داور ایران است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :