دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: بازی خوبی مقابل تیم قدرتمند تاسیسات نمایش دادیم ولی برخی از اشتباهات و بی دقتی‌ها باعث شد در لحظات پایانی نتیجه را واگذار کنیم.

به گزارش تبریزمن، علیرضا صمیمی دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان بعد از شکست این تیم مقابل تاسیسات  در گفت و گو با تبریزمن اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم نمایش بسیار خوبی از خود ارائه کردند اما تاسیسات دریایی به خاطر حضور در جام باشگاه‌های آسیا تیم خوب و قدرتمندی را ترتیب دیده و بازی عالی را هم ارائه دادند. با این حال تیم ما نیز بسیار عملکرد خوبی داشت و شاید در برخی از زمان‌های بازی ما بهتر از آن‌ها بودیم.

وی افزود: در طول بازی موقعیت‌های بسیار خوبی را ایجاد کردیم اما موفق به استفاده از آن ها نشدیم. شاید اگر آن‌ها گل می شدند شرایط به طور دیگری رقم می‌خورد و ما برنده بازی می‌شدیم.

بازیکن مس سونگون ورزقان ادامه داد: با این بازی خوب و قابل قبولی که به نمایش گذاشتیم هفته آینده امیدوارم با ارائه یک بازی قوی تر و محکم تر به پیروزی برسیم و تلاش کنیم امسال نیز مثل سال گذشته عمکرد خوب و قابل قبولی داشته باشیم.

وی گفت: بازی اول شرایط سختی دارد و ما مرتکب برخی از اشتباهات را نیز شدیم که شاید آن‌ها باعث شدند در لحظات پایانی نتیجه را واگذار کنیم. امیدوارم این اشتباهات در بازی های بعدی کمتر شود.

صمیمی تاکید کرد: هفته آینده دیدار دشواری مقابل فرش آرا و در شهر مشهد خواهیم داشت ولی ما با نمایشی که مقابل تاسیسات داشتیم این امید است تا در بازی‌های آینده تیم عملکرد بهتری داشته باشد و نتیجه خوبی را کسب کند.

وی در مورد حمایت هواداران گفت: هواداران ما واقعاً حمایت بسیار خوبی داشتند و بسیار پرشور بودند که از آن‌ها نهایت تشکر را دارم. امیدوارم در بازی‌های بعد شرمنده آن‌ها نباشیم و در بازی با دبیری که در تبریز است دل آن‌ها را شاد کنیم.

صمیمی در مورد اعتراضات  خود به داوری اظهار داشت: داوری این مسابقه خوب بود و عصبانیت من از روی فشار بازی بود که در همه بازی‌ها این مورد شاید پیش بیاید و هیچ مشکل دیگری نبود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :