استاندار آذربایجان شرقی در سیزدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران که امروز در شهر تبریز آغاز به کار کرد گفت:من ایمونولوژیست نیستم اما ایمونولوژیست ها را دوست دارم! زیرا مدتی با فعالان این رشته همکاری کرده ام و بر اهمیت آن اشرافیت دارم.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده افزود:این رشته برخلاف سایر رشته های پیراپزشکی، می تواند در کنار خدمات انسانی خود، به خلق ثروت نیز بپردازد زیرا اعتقاد راسخ دارم که اساتید این رشته از توانایی لازم برخوردار هستند لذا این امر، علاقه شدید مرا پدید آورده است.

وی خلق ثروت توسط متخصصان و کارشناسان رشته ایمونولوژی را نوعی خدمت به جامعه بشریت قلمداد نمود و اضافه کرد:در تبریز، مجوزهای مربوط به ایجاد منطقه علم و فناوری را از دولت تدبیر و امید اخذ نموده ایم که تمام شرایط مناطق آزاد تجاری را داراست و لذا بدون سفر به اینگونه مناطق و در قالب شرکت های دانش بنیان می توانید به خلق ثروت همت گمارده و به کشورمان خدمت کنید.

جبارزاده تاکید کرد:در این فرصت مناسب از اساتید و دانشجویان رشته ایمونولوژی و آلرژی مناطق مختلف ایران تقاضا دارم تا با تاسیس شرکت های دانش بنیان در تبریز، بتوانید حاصل مطالعات و تحقیقات خود را به محصول تبدیل کرده و بازار ۷۵ میلیون نفری داخل کشور و ۱۰۰ میلیون نفری کشورهای همسایه را مورد هدف قرار دهید.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پایان اظهارات خود با ذکر این نکته که تولید از شما باشد و حمایت از ما، خطاب به حاضرین در کنگره ایمونولوژی و آلرژی ایران تصریح کرد:همگان می دانیم که در گذشته، محصولات شما با مبالغ ناچیز توسط برخی از شرکت ها خریداری می شد اما اکنون می توانید این امر را با اتکا به امکانات و بازاریابی خود عرضه نمایید.
خبرنگار: شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :