به گزارش تبریزمن، درحالیکه سرخابی های پایتخت با حمایت رسانه ها و مسئولین فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان در کنار سپاهان و فولاد خوزستان در حال بستن تیمشان برای قهرمانی در لیگ با استفاده از بهترین بازیکنان موجود هستند، تراکتورسازانی که فصل گذشته تا یک قدمی قهرمانی نیز پیش امده بود و در لحظات پایانی جام را از دست داد نه تنها تیمی نبسته و بازیکنان جدیدی جذب نکرده بلکه در حال از دست دادن بهترین های فصل گذشته اش می باشد.

بعد از رفتن فرشاد احمدزاده جوان و کنار گذاشتن مهدی میانی و گردانی و عدم تمایل اکثر بومی ها برای ادامه حضور در این تیم، امروز خبر عدم حضور بهترین گلزن لیگ و مهاجم برزیلی تراکتورسازان در فصل اتی در این تیم علنی شد.

کاظم شهریاری که به عنوان مدیر رسانه ای و مسئول روابط عمومی باشگاه در حال فعالیت میباشد امروز خبر از ابراز عدم تمایل ادینهو به حضور در تراکتورسازی داد. وی کفت که ادینهو بخاطر برخی مشکلات شخصی و خانوادکی احتمالا در کنار ما نخواهد بود و این موضوع با تونی هم در میان گذاشته شده است. این خبر در حالی از سوی باشکاه اعلام میشود مه رسانه های پایتخت با جو سازی های خاص خودشان در حال رساندن این بازیکن به یکی از سرخابی های تهران می باشند که بعد از قرار دادن ادینهو در لیست مظلومی اینبار یکی از روزنامه های تهرانی در خبری اززبان این بازیکن اعلام کرده که وی در imageایران فقط در پرسپولیس حضور می یابد.

 

در این اشفته بازار نقل و انتقالات لیگ که همه بدنبال حفظ بهترین ها و جذب بازیکنان جدید هستند معلوم نیست در تراکتورسازان چه میگذرد، تیمی که مدیرعاملش ادعای مذاکره با ١۶ بازیکن در یک روز در تهران را دارد ولی نمیتواند بازیکنان خوب فصل قبلش را حفظ کند جه نتیجه ای در لیگ خواهد گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :