نماینده دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز تدبیر مسئولان امنیتی و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان (عج) و بهره گیری آنها از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران را به امن ترین نقطه جهان تبدیل کرده است.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد واعظ موسوی با اشاره به قرار گرفتن در هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: نظام جمهوری اسلامی در عین حال که درکانون ناامنی ها و در مرکز شرارت های استکبار و نوچه های صهیونیسم قرار دارد ولی امنیت کامل در آن حکمفرما می باشد.

وی ادامه داد: برای هیچ کس قابل باور نیست که درخاورمیانه پر آشوب، جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای درگیر در ناامنی، ترور، کشت و کشتار و دهها گرفتاری دیگر، اینگونه دارای ثبات و امنیت باشد.

واعظ موسوی خاطرنشان کرد: نیروی امنیتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) بدون هیچ چشم داشتی، از جان خود برای امنیت جامعه مایه می گذارند و ما باید قدردان این نعمت باشیم.

وی اظهار داشت: امروز این امنیت بسیار با ارزش جمهوری اسلامی که به تعبیر امام معصوم از نعمت های بزرگ الهی است را مدیون خون پاک شهدا، تدابیر ولایت و مسئولان نظام و سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم.

استاد حوزه علمیه قم گفت: سربازان گمنام که واقعا شایسته نام بسیار فرهیخته ‘ سربازان امام زمان (عج)’ هستندتا پای جان ایستاده اند تا ازکیان اسلام و حریم نظام اسلامی دفاع کنند.

واعظ موسوی گفت: آنها با کمترین توقع، بیشترین تلاش های شبانه روزی را انجام می دهند تا در این کشور پهناور، شیرینی امنیت را به کام همه شهروندان بچشانند و کام همه ملت ایران امروز از نعمت امنیت، شیرین است.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان به بهترین نحو ممکن، ماموریت های خود را بدون سر و صدا انجام می دهند و با کرامت و

بزرگی از کنار ناملایمات و بی مهری ها عبور می کنند.
وی خاطرنشان کرد: همه مسئولان و مردم عزیز توجه داشته باشند که شکر نعمت، نعمت را افزون و کفران نعمت نیز آن را از بین می برد، باید در همه حال سپاسگزار خدمتگزاران و امنیت آفرینان کشور باشیم.

هفته منتهی به سالروز میلاد خجسته حضرت امام عصر (عج) به عنوان هفته سربازان گمنام امام زمان شناخته می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :