به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در اولین بازی خود در رقابت های لیگ برتر به مصاف نفت تهران رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. محمد ایرانپوریان در گفتگو با تبریزمن در خصوص این دیدار که ناهماهنگی در بین بازیکنان تراکتورسازی موج میزد، گفت: در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی به ترکیب ما اضافه شده اند که طبیعتا برای رسیدن به هماهنگی کامل نیاز به اندکی زمان دارند.

وی ادامه داد: باید در طول چند هفته ابتدایی لیگ با انجام منظم تمرینات و بازی های خوب به شناخت خوبی از هم رسیده و شروع به جمع کردن امتیازات بیشتر کنیم. هر امتیازی که در اوایل فصل به دلیل عدم هماهنگی از دست دهیم، در هفته های پایانی حسرت آن ها را خواهیم خورد و ممکن است قهرمانی را از دست بدهیم.

ایرانپوریان

مدافع تیم تراکتورسازی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در هفته اول قرار داریم، بازی بدی انجام ندادیم و موقعیت هایی هم ایجاد کردیم اما برای موفقیت در چنین دیدار هایی باید از تک موقعیت های خود استفاده کنیم و سه امتیاز را بدست آوریم.

ایرانپوریان در خاتمه گفت: عدم هماهنگی به دلیل اضافه شدن بازیکنان جدید به تیم اصلی ترین دلیل انجام این بازی کسل کننده بود که امیدوارم با ادامه تمرینات و گذشت زمان هماهنگی های لازم را بدست آورده و هر چه زود تر شروع به جمع کردن امتیازات کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :