کارشناس فوتبال استان عدم هماهنگی مدیریت و کادرفنی را به همراه حضور کم تعداد هواداران، عامل اصلی وضعیت کنونی تراکتورسازی دانست.

به گزارش تبریزمن، کاظم محمودی مربی سابق تراکتورسازی و کارشناس فوتبال استان از میهمانان شب گذشته برنامه موج فوتبال بود که در خصوص شرایط تراکتورسازی و وضعیت کنونی این تیم اظهار کرد: در فوتبال ایران تراکتورسازی را با ارائه بازی هجومی و زیبا می شناسند. فصل گذشته یکی از زهردار ترین و بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار داشته و آمار گلزنی فوق العاده ای داشته ایم. با این حال تغییراتی که در فصل جدید در تیم ایجاد شد و ناهماهنگی که به وجود آمد، باعث شده تا وضعیت خوبی را شاهد نباشیم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی تیمی بود که برای فصل جدید سرمربی خود را حفظ کرد و بسیار بعید بود تا این همه تغییرات در ترکیب تیمی که شایسته ی قهرمانی بود ایجاد شود. اگر سرمربی جدیدی به راس کادرفنی تیم اضافه می شد، تغییر تفکرات و تاکتیک تیم را می شد بهانه ای برای حضور بازیکنان جدید بدست آورد، با این وجود مشخص نیست که چرا تونی با این همه تغییر و تحول در تیم موافقت کرده است.

کارشناس فوتبال استان ادامه داد: بازیکنان جدیدی هم که به تیم اضافه شده اند، علی رغم نام پرآوازه و سنگینی که دارند، هیچ گان نتواستند انتظاراتی که از آن ها می رفت را برآورده کرده و برای تیم مفید واقع شوند. دوری چندین ماهه از فوتبال و سطح اول آن باعث شده تا بازیکنان خوش آتیه ای همچون بختیار رحمانی و سروش رفیعی نتوانند در حد و اندازه های خود ظاهر شوند.

8

محمودی در ادامه در پاسخ به این سوال که تغییر سرمربی تیم می تواند شرایط را تغییر دهد یا نه، گفت: با توجه به مطالبی که گفته شد، عدم هماهنگی و آمادگی کامل بازیکنان باعث خواهد شد تا هر سرمربی جدیدی هم که به راس کادرفنی اضافه شود، با مشکل مواجه شده و شرایط خوبی را تجربه نکند. این مورد را هم نباید فراموش کرد که تونی در هفته های ابتدایی شاید عملکرد خوبی نداشته باشد اما آمار نشان داده که رفته رفته نتایج تیم بهتر خواهد شد.

وی عدم حضور هواداران در استادیوم را عاملی مهم در عدم نتیجه گیری تراکتورسازی دانست و در ادامه افزود: ما بازیکنان و کادرفنی خوبی داریم اما در مدیریت ناهماهنگ عمل کرده ایم. حضور کم تعداد هواداران در استادیوم نیز باعث می شود تا بازیکنان در زمین انگیزه خود را تا حد زیادی از دست داده و کارآمدی معمول خود را نداشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :