اصغری مقدم  گفت : تیم در شرایط ایده آل است، ما برنامه‌مان را زودتر از تمام تیم‌ها آغاز کردیم و فرصت خوبی برای اماده سازی بازیکنان خواهیم داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: جواد اصغری مقدم سرمربی، بازیکن و کاپیتان تیم فوتسال دبیری درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال دبیری گفتگویی با خبرنگار تبریزمن انجام داده است که در ادامه مشاهده میفرمائید:

آخرین وضعیت تیم بعد از اتمام لیگ فصل گذشته چگونه است ؟

خدارو شکر وضعیت تیم خوب است، دقیقا ۵۰ روز است که تمرینات تیم برای فصل جدید آغاز شده است و فکر می‌کنم از همه‌ی تیم ها، تمرینات خود را زودتر شروع کرده و اردوی خوبی در سرعین و اردبیل داشتیم. بعد از آن به کارهای تاکتیکی در تبریز ادامه دادیم و نفرات مد نظر را جذب کردیم. یک بازیکن از لیگ برتر و یک بازیکن برزیلی را نیز جذب کردیم. هفته‌ی آخر تمرینات پیش فصل است و کم کم خود را برای شروع لیگ آماده می کنیم. چهار هفته‌ی اول، قرعه‌ی بسیار سختی داریم ولی ما کاملا نسبت به این بازی‌ها امید داریم و باید در این نبرد ها پیروز باشیم، انشاالله فصل خوبی را با تیم استارت بزنیم.

جواد اصغری مقدم

*آنالیزتان از تیم‌های دیگر و مخصوصا چهار هفته‌ی اول و نفرات جذب شده در تیمتان چیست ؟

طبیعی است که ما آنالیز خود را از تیم‌های دیگر انجام دادیم و مطمئنا این سه تیم، جزو مدعیان اصلی قهرمانی هستند. تاسیسات دریایی، مس سونگون و گیتی پسند با جذب نفرات جدید، تیمشان را برای قهرمانی بستند و حریفان سرسختی برای دبیری در ابتدای فصل خواهند بودف هرچند ما امیدواریم در بازی‌های ابتدایی فصل مقابل حریفان خود به پیروزی برسیم.

*چه تغییراتی در تیم نسبت به فصل گذشته روی داده است ؟

تقریبا ۸۰% تیم و اسکلت اصلی تیم را حفظ کردیم، دو تا از بازیکنانمان مثل بهروز جعفری که کل فصل گذشته را به علت مصدومیت از دست داده بود به تیم اضافه شده و نادر حنیفی که سرباز بوده و پس از گذراندن خدمت سربازی، به تیم بازگشته است.

دو بازیکن جدید را جذب کردیم که حمید احمدی، بازیکن تیم ملی و بازیکن برزیلی به نام جناریو جذب کردیم، در کل تیم کامل و یک دستی داریم و رضایت کاملی از جذب نفرات مد نظر داریم.

جواد اصغری مقدم

*هدف گذاریتان برای فصل آینده چیست ؟

ما نیم نگاهی به قهرمانی داریم ولی هدف اصلی‌مان، بهبود رتبه‌مان نسبت به سال گذشته است، پارسال تیممان در رده‌ی چهارم قرار گرفت و امسال هدفمان قرارگیری در سه تیم بالای جدول است.

*وضعیت اسکان و بودجه‌ی مالی تیم در چه حدی است ؟

فکر کنم تنها تیم این فصل باشیم که در این حد از آرامش کامل برخوردار هستیم، ما پس از اتمام لیگ، تمام تمرین هایمان را بر اساس برنامه دنبال کرده‌ایم، بچه‌های مجرد تیم در بهترین منطقه‌ی تبریز (شهرک ولیعصر) سکونت دارند و پنج بازیکن که به همراه خانواده‌شان در تبریز ساکن هستند، به صورت اختصاصی خانه در اختیارشان قرار داده شده، حتی خانواده‌ی گرتوی برزیلی که دروازبان فصل گذشته‌ی تیم بود و از دوری خانواده رنج می‌برد، با رفع این مشکل، تمرکزش در بازی‌ها و تمرینات افزایش یافته است.

*وضعیت مصدومان در تیم چگونه است ؟

خداروشکر مصدومی در تیم نیست و مصدوم‌یت های جزئی در تمرینات پیش می‌آید ولی تمام بازیکنان کاملا حاضر هستند و با تمام قوا در خدمت تیم هستند.

*وضعیت جو تبریز و تماشاگران این شهر و اینکه دو تیم از تبریز در لیگ، رفاقتی مانند تراکتورسازی و گسترش فولاد ایجاد می‌کنند یا باعث ایجاد رقابت بین آنها خواهد شد ؟

جو پرشور تبریز هم که در هر رشته‌ی ورزشی معروف است و تماشاگران تبریزی همیشه سنگ تمام میگذارند، من پنج سال است که در تبریز هستم،  سه سال به عنوان بازیکن و دو سال به عنوان مربی در خدمت آذری‌‌های خونگرم بوده‌ام و همیشه تماشاگران با حمایتشان از تیم جو عالی را برای تیم ایجاد میکنند.

طبیعی است که رقابت باعث ایجاد حاشیه در دو تیم می‌شود،  ما با تیم مس سونگون هیچ مشکلی نداریم،  رفاقت همیشه است ولی این که هر دو تیم در لیگ حضور دارند باعث ایجاد رقابت بین دو تیم میشود.

جواد اصغری مقدم

*بعضی از خبرگزاری‌ها اخباری را منتشر کرده‌اند که در سالن بازی، تناقض هایی دارند، شما این خبر را قبول میکنید ؟

نه اصلا چنین چیزی وجود ندارد. ما رفاقت و رقابت داریم، مربی تیم مس، هشت سال رفیق و مربی من در تیم‌های اصفهانی بوده و بچه‌های دو تیم با هم رابطه‌ی دوستانه دارند و سابقه‌‌ی هم تیمی شدن در تیم ملی را داشته‌ایم، حواشی همیشه بوده و ممکن است حرف‌هایی رد و بدل شود ولی رفاقت همیشه سر جایش هست.

*به عنوان سوال آخر، ترکیب اصلی تیم برای فصل جدید مشخص شده است ؟

ما ده تا بازیکن یک دست در تیم داریم که همه‌شان از لحاظ اخلاقی واقعا عالی هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :