به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نسشت خبری پیش از بازی با گسترش فولاد در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، در خصوص دیدار پیش رو گفت: فردا ( جمعه ) دربی آذربایجان را پیش رو داریم، برای این دیدار تمام جوانب را در نظر گفته ایم و با حساب و کتاب به استقبال این دیدار خواهیم رفت.

وی ادامه داد: مثل تمام بازی های دربی ۱۰۰ درصد مسابقه هیجان انگیزی خواهیم داشت و نتیجه این دیدار نیز برای ما مهم خواهد بود چون می توانیم در این مسابقه سه امتیاز اول خود در فصل جدید رقابت ها را به دست آوریم. با این حال مطمئنا دیدار سختی پیش رو خواهیم داشت و تمام تلاش خود را می کنیم تا نتیجه خوبی به دست آوریم.

تونی در خصوص تیم گسترش فولاد و وضعیت این تیم اظهار کرد: آن ها هم مثل ما برای کسب سه امتیاز پا به میدان خواهند گذاشت. در فصل گذشته تیمی جوان و با تجربه داشتند که در فصل نقل و انتقالات با اضافه کردن نفرات جدید و ارزشمند ترکیب خود را بهبود بخشیده و توانایی خود را افزایش دادند.

6

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: مدت کمی است که تمرینات خود را شروع کرده ایم و بازیکنان ما نیز هر کدام از یک طرف آمده اند و هماهنگی لازم را ندارند. با این حال هر روز که سپری می شود، هماهنگی بازیکنان ما نیز بیشتر می شود. دلیل اینکه در بازی مقابل نفت تهران ضعیف بودیم همین است. باید زمان سپری شود تا تیم واقعی را مشاهده کنیم. انتظار دارم بازیکنان از عهده ی بازی مقابل نفت برآمده و سه امتیاز را به دست آورند.

الیویرا در مورد وضعیت مصدومان تیم هم گفت: در مورد وضعیت مصدومان باید پزشک تیم تصمیم بگیرد ولی بازیکنان مصدوم وضعیت خوبی دارند و امیدواریم به بازی برسند. با این حال در صورتی که این اتفاق نیافتد نیز جایگزین های لازم را داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :