به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص بازی فردا مقابل سیاه جامگان و شرایط تیم خود گفت: من در طول هفته به دلیل فوت پدرم نتوانستم در تمرینات حضور پیدا کنم ولی از لحاظ فنی از بازیکنان راضی هستم و امیدوارم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در بازی فردا داوری خوبی و منصفانه ای را شاهد بوده و عملکرد ها به ضرر تیم ما نباشد. نگرانی اصلی من از داوری است.با این حال بار دیگر تاکید می کنم که بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند و امیدوارم فردا در بازی خانگی خود به برتری برسد.

کمالوند افزود: تیم حریف بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد که با حضور خطیبی مربی با دانش این تیم، شرایط ما سخت تر خواهد شد.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در ادامه گفت: من از نتایج قبلی خود راضی هستم و در بازی هفته گذشته مقابل صبا یکی از بهترین بازی های ما بود اما داوری از اصلی ترین دلایلی بود که نتوانستیم به برتری برسیم. ما به دلیل اردو های که تیم ملی جوانان دارد از برخی بازیکنان خود نمی توانیم استفاده کنیم که این برای ما مشکل ساز شده است.

کمالوند در خصوص مصدومان تیم برای بازی فردا گفت: محمد نصرتی به دلیل مصدومیتی که در هفته قبل برایش بوجود آمد شرایط بازی را ندارد. امیدوارم به زودی به شرایط بازی برگردد با این حال هنوز معلوم نیست به او بازی می رسد یا نه. تیم از لحاظ آمادگی شرایط خوبی را دارد و من قول دادم امسال تیم را به رتبه تک رقمی برسانم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا به قول خود عمل کنم.

سرمربی تیم گسترش فولاد در خاتمه گفت: ما امسال تلاش خواهیم کرد با حمایت هواداران تیم شرایط خوبی را داشته باشیم. من از همه هواداران می خواهم از تیم های خود حمایت کنند چه تراکتورسازی و چه گسترش فولاد. شرایط ما رفته به رفته بهتر خواهد شد و
من بار دیگر قول می دهم امسال رتبه ما تک رقمی خواهد بود، با این حال زمان لازم داریم تا هماهنگ شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :