به گزارش تبریزمن، “مرتضی اسدی” کاپیتان تیم گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای بازی فردا گفت: قبل از بازی پدیده، تمرینات خوبی را انجام داده بودیم، بازیکنان آماده کسب سه امتیاز بازی در مشهد بودند ولی متأسفانه شرایط طوری بوجود آمد که نتوانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته بودیم و مستحق برد برابر پدیده بودیم ولی شانس با ما یار نبود و نتوانستیم دست پر به تبریز بازگردیم.

وی ادامه داد: بعد از بازگشت به تبریز تمرینات را از سر گرفتیم و باخت در مقابل پدیده را فراموش کرده ایم. کادر فنی قطعا نقاط ضعف و قوت تیم صبا را به بازیکنان گوش زد کرده است و همگی هم قسم شده اند تا در بازی فردا که مهمترین بازی از بین بازی های باقی مانده می باشد به پیروزی برسند.

اسدی

اسدی که به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی گذشته در بازی فردا حضور ندارد، در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن مبنی بر اینکه در نبود وی خط  دفاعی و ساختار تیم با مشکل روبرو خواهد شد یا نه، اظهار داشت: در بازی با ملوان هم حضور نداشتم، ولی دیدید که گسترش فولاد نشان داد که یک تیم است و همه بازیکنان همکاری خوبی با یکدیگر دارند و نبود یکی از بازیکنان هیچ مشکلی در بازی تیم تأثیر نمی گذارد. قطعا در بازی فردا نیز همه بازیکنان با هماهنگی بالا و روحیه مضاعفی بازی خواهند کرد.

وی در مورد حضور هواداران و ورزش دوستان استان در بازی فردا تصریح کرد: هواداران همیشه ما را شرمنده خودشان کرده اند. آنها همیشه حامی تیم های تبریزی بودند و در هیچ یک از بازی های حساس تنها نگذاشته اند. از آنها می خواهم در این بازی نیز همانند تراکتورسازی با حضور در استادیوم ما را تنها نگذارند و با تشویق های پرشور خود انرژی مضاعفی به بازیکنان منتقل کنند. قطعا با وجود آنها بازی خوبی به نمایش گذاشته می شود و انشالله بتوانیم با پیروزی در این مسابقه از قعر جدول دور شده و بتوانیم گسترش فولاد را در لیگ برتر حفظ کنیم.

مرتضی اسدی

مدافع گسترش فولاد در خصوص حفظ سهمیه لیگ برتری این باشگاه افزود: کادر مدیریتی باشگاه، کادر فنی و بازیکنان همه و همه به فکر حفظ سهمیه تیم گسترش فولاد در لیگ برتر هستند. همگی تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم سهمیه دوم آذربایجان را در لیگ برتر نگه میداریم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :