سید محمد علوی گفت: فردا یک بازی حساس با تیم مس کرمان برگزار خواهیم کرد که قطعا با حضور هواداران و پیروزی در این دیدار به صدر جدول نزدیک خواهیم شد.

به گزارش تبریزمن، سید محمد علوی، سرپرست تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص بازی فردا اظها داشت: فردا یک بازی بسیار حساس با تیم مس کرمان در ورزشگاه باغشمال تبریز برگزار خواهیم کرد که قطعا با حضور هواداران و پیروزی در این دیدار هم به صدر جدول نزدیک تر خواهیم شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه کادر فنی در روز های اخیر بازیکنان را هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ فنی برای بازی فردا آماده کرده اند. تیم هم قسم شده است تا در مقابل نماینده کرمان با ارائه یک بازی منطقی و بدون اشتباه پیروز از میدان بیرون بیاید.

علوی اظهار داشت: مس کرمان با ۴ امتیاز اختلاف، بالای ما و در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است. این تیم نیز تلاش زیادی می کند تا بتواند با حضور در بالای جدول دوباره به لیگ برتر برگردد. بازیکنان و کادر فنی خوبی دراختیار دارد ولی از آنجایی که ما نیز برای لیگ برتر برنامه ریزی کرده ایم به سه امتیاز بازی احتیاج داریم.

وی در خصوص حضور هواداران در بازی فردا بیان کرد: ماشین سازی ریشه دار ترین تیم شمالغرب کشور است، این تیم هواداران بسیار زیادی دارد که قطعا در بازی فردا برای حمایت از تیم محبوبشان به استادیوم خواهند آمد. همانطور که اطلاع رسانی شده است بازی در استادیوم باغشمال برگزار خواهد و امیدواریم فردا با حضور هوادارانمان سه امتیاز این دیدار حساس را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :