به گزارش تبریزمن، اکبر آفاقی بازیکن بومی تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با تبریزمن در خصوص دیدار فردا با تیم داماش گفت: با توجه به پیروزی که هفته گذشته مقابل شهرداری اردبیل کسب کرده ایم، روحیه بالایی داریم و قطعا فردا برای برد وارد میدان خواهیم شد

مهاجم ماشین سازی تبریز در خصوص آمادگی برای بازی فردا عنوان کرد: خوشبختانه از کادر فنی بسیار خوبی برخوردار هستیم چرا که در طول هفته هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ تاکتیکی بازیکنان را برای این بازی آماده کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه داماش قعر جدول قرار گرفته و برای کسب سه امتیاز به تبریز می آید تا از سقوط نجات یابد، بازی سختی با این تیم خواهیم داشت. ولی قطعا با حضور هواداران و حمایت های آنها داماش را هم خواهیم برد تا با کسب سه امتیاز این بازی به صدر جدول نزدیک شویم.

آفاقی در خصوص آمادگی خود برای بازی فردا بیان کرد: چند بازی اخیر با اعتماد کادر فنی در ترکیب حضور داشتم. آماده بازی فردا هستم و امیدوارم در صورت صلاحدید کادر فنی مقابل داماش نیز بازی کنم تا بتوانم به تیم شهرم کمک کنم. صعود به لیگ برتر دور از دسترس نیست و قطعا با حمایت پرتعداد هواداران و تلاش ما ماشین سازی لیگ برتری خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :