سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: با حمایت تماشاگران و هواداران خود می توانیم مقابل ثامن مشهد به پیروزی برسیم.

به گزارش تبرزمن، با اشاره به بازی حساس تیمش مقابل ثامن در هفته پایانی لیگ برتر، افزود: بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت اما برای تداوم موفقیت های تیم خود همچنان به حمایت تماشاگران پرشور تبریزی نیاز داریم و تلاش می کنیم برای شادی مردم استان هر آنچه در توان داریم به کار بگیریم.
وی با اشاره به بردهای هفته های اخیر تیم والیبال شهرداری تبریز، با بیان اینکه مغرور نمی شویم و به دنبال تکرار پیروزی های خود هستیم، گفت: خوشبختانه با دو برد روحیه بخش مقابل شهرداری ارومیه و بانک سرمایه تهران، با تمام قوا به دیدار ثامن مشهد خواهیم رفت و سعی خواهیم کرد حریف قدرتمند خود را دست کم نگرفته و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.
بناکار اظهار کرد: همه سعی و تلاش کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه بر این است که والیبال تبریز را یک بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردانیم چرا که به عنوان یک تبریزی خود را وامدار والیبال این شهر می دانم.
وی گفت: بازی ها در اواخر فصل از حساسیت های زیادی برخوردار است و همه تیم ها مدعی در صدد کسب رتبه مناسب و انتخاب حریف خود در پلی آف هستند تا به مرحله نیمه نهایی راه یابند.
سرمربی تیم شهرداری تبریز افزود: همدلی یکی از فاکتورهای اساسی در تیم ماست و با قابلیت های فنی که در بازیکنان سراغ دارم سعی خواهیم کرد به موفقیت های بیشتری نیز دست یابیم.
تیم والیبال رده پنجمی شهرداری تبریز پس فردا / چهارشنبه / راس ساعت ۱۷ در تبریز میزبان تیم ثامن مشهد است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :