تبریزمن: بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: امیدوارم با حمایت هواداران مقابل منصوری کی نتیجه خوبی را کسب کنیم و این سه امتیاز حساس را کسب کنیم تا از بقیه مدعیان عقب نمانیم.

 به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد بازی با منصوری در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: بازی مهم و سختی را در پیش داریم که تلاش خواهیم کرد مقابل منصوری خوب ظاهر شویم و بتوانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

وی افزود: تیم منصوری از تیم های خیلی خوب است و همیشه ما بازی سختی را مقابل این داشته‌ایم ولی با انگیزه و توانی که بازیکنان ما دارند این امید است با برد زمین را ترک کنیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: ما با توجه به این‌که در بازی گذشته اصغری مقدم را در اختیار نداشتیم این باعث سخت‌تر شدن شرایط بازی شده بود که در مقابل منصوری به‌ غیراز جعفری که مصدوم است همه بازیکنان را در اختیارداریم و سعی خواهیم کرد با حمایت هواداران هر سه امتیاز بازی را به دست آوریم.

وی خاطرنشان کرد:شرایط تیم ما خوب است و در مدت‌ زمان تعطیل بودن لیگ تیم با برگزاری تمرینات خوب و منظم سعی کرد از آمادگی دور نماند که با ادامه لیگ تیم ما باانگیزه و توان بیشتری نسبت به قبل ظاهر خواهد شد.

فخیم گفت: امیدوارم با حمایت هواداران مقابل منصوری کی نتیجه خوبی را کسب کنیم و این سه امتیاز حساس را کسب کنیم تا از بقیه مدعیان عقب نمانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :