سرویس ورزشی: سعید مهدی پور کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بعد از برد شیرین این تیم در برابر نفت مسجد سلیمان در گفتگو با تبریزمن درباره این بازی گفت : بازی حساسی را پشت سر گذاشتیم چرا که نفت تیم بسیار خوبی در اختیار داشت و این تیم ۱۸ هفته نباخته بود و در زمین خودشان به دلیل حضور هواداران و حمایت آنها خیلی قدرتمند ظاهر شدند.

مهدی پور در ادامه درباره برد تیمش دربرابر نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد : توصیه های مربیان را در زمین به خوبی اجرا کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم ، بازیکنان ما هم کمی در ضربات پایانی کم دقت بودند وگرنه میتوانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم ، این برد حاصل تلاش تمامی مجموعه باشگاه ماشین سازی بود که توانستیم در این بازی همدل شویم و نفت را در زمین خود شکست دهیم.

سعید مهدی پور درباره احتمال صعود ماشین سازی به لیگ برتر نیز اظهار داشت : ما با نیت صعود به لیگ برتر به این تیم آمده ایم و انشالله حتما به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

کاپیتان تیم ماشین سازی در صحبت با هواداران برای حضور در بازی بعد ، گفت : ما در بازی قبلی از هواداران شرمنده شدیم چرا که در آن دیدار برای تیم سنگ تمام گذاشته بودند و من به خاطر اینکه باعث ناراحتی هواداران شده بودیم آن شب تا صبح نتوانستم بخوابم ، امیدوارم در بازی بعدی با برد در تبریز دل هواداران را شاد کنیم و از هواداران تیم میخواهم در بازی های خانگی باقی مانده در استادیوم حضور شوند و تیم را حمایت کنند چرا که این تیم مال هواداران هست و ماشین سازی یک تیم ریشه دار می باشد و در آخر از هواداران تیم ، کادر فنی و مدیریت باشگاه تشکر می کنم.

وی افزود: ماشین سازی کادر فنی و بازیکنان بومی در اختیار دارد و در هفته های اخیر توانسته است عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. از مسئولین می خواهیم توجه ویژه ای به ما داشته باشند و حمایت خود را از این تیم ریشه دار بیشتر کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :