فرزین دبیری درباره بازی فردا مقابل یاسین پیشرو قم گفت:تیم یاسین پیشرو قم یکی از تیم های قدیمی فوتسال کشور است که از مربی و بازیکنان باسابقه و با تجربه ای بهره می برد و در تیم دبیری هم سابقه حضور دارند، ما تا به امروز ۷ برد پیاپی کسب کردیم که اکثر این بردهها مقابل تیم های بالای جدولی بود.

به گزارش تبریزمن، قائم مقام باشگاه دبیری در ادامه گفت:تیم دبیری تبریز با بودجه ای کم نسبت به تیم های تاسیسات گیتی پسند و مس سونگون بسته شده است که هدف امسال باشگاه این بوده که در سال جاری در تیم دبیری بحث بومی گرایی را نهادینه کنیم و نهایت در جدول رده بندی مسابقات جزو ۴ تیم بالای جدول باشیم.

وی ادامه ادامه داد:با نتایج درخشانی که تیم دبیری کسب کرد طوری شد که نیم نگاهی هم قهرمانی داشته باشیم و با حمایت هواداران این اتفاق هم دور از دسترس نیست و من امیدوارم تیم دبیری روند روبه رشد خود را حفظ کرده و در بازی فردا به هشتمین برد خود برسد.

فرزین دبیری درباره محرومان و مصدومان این تیم در دیدار فردا اظهار کرد:در بازی فردا علیرضا عسگری محروم است و پیکاپئو مصدوم است که این مصدومیت از ناحیه کشاله و در بازی با مس سونگون گریبان وی را گرفته است و این دو نمی توانند مارا در این بازی همراهی کنند.

وی درباره عملکرد پیکاپئو و آیا اینکه کادرفنی از این بازیکن رضایت دارند گفت:پیکاپئو بازیکن خوب و با استعدادی است وی کاپیتان بوده و همبازی فالکانو بوده و سابقه حضور در تیم ملی برزیل را دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :