سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: با توجه به برتری سه بر صفر مقابل تیم مشهد در تبریز، بازیکنانم روحیه بسیار خوبی برای این بازی دارند.

به گزارش تبریزمن، عادل بناکار امروز در مورد بازی حساس تیمش مقابل تیم ثامن الحجج مشهد در مرحله نهایی پلی آف لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به برتری سه بر صفر مقابل تیم مشهد در تبریز که مصاف دوم این مرحله بود، بازیکنانم روحیه بسیار بالایی برای این بازی دارند و مصمم به پیروزی در بازی سوم و صعود به مرحله نیمه نهایی هستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه تکلیف تیم صعودکننده به بازی سوم کشیده است، هر دو تیم شناخت خوبی از هم دارند و نقاط قوت و ضعف همدیگر را به خوبی می‌شناسند، قطع یقین تیمی که اشتباه کمتری داشته باشد و بر احساسات خود غلبه کند، پیروز بازی خواهد بود.

بناکار در مورد حضور مأموران وادا در بازی‌های گذشته شهرداری تبریز گفت: در سه بازی تیم ما مأموران وادا حاضر شده‌ و از بازیکنان تست دوپینگ گرفته‌اند و با توجه به مکاتباتی که با ستاد مبارزه با دوپینگ داشتیم، به ما اعلام کردند در بازی آینده در مشهد هم با توجه به حساسیت مسابقات باز هم افسران این کمیته حاضر خواهند شد.

وی اذعان داشت: تیم‌های مشهد و تبریز از تیم‌های پرقدرت لیگ برتر والیبال کشور هستند و مطمئنا بازی تماشاگر پسندی در روز یکشنبه به نمایش خواهند گذاشت.

بناکار از حمایت پر شور هواداران تبریزی در بازی گذشته تشکر کرد و گفت: به خاطر داشتن چنین هوادارانی حس غرور دارم و امیدوارم با برتری مقابل مشهد بار دیگر شادی را به مردم تبریز هدیه کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :