به گزارش تبریزمن، سینا عشوری بازیکن خوش اخلاق تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: متأسفانه با بدشانسی روبرو شدم و با توجه به مصدومیتی که دارم باید چند هفته ای دور از میادین باشم. الان استراحت می کنم و بعد از باز کردن گچ پایم فیزیوتراپی و آبدرمانی آغاز خواهم کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم با تلاش خودم و کادر پزشکی تیم، بعد از چهار هفته در اختیار تیم باشم و بتوانم دوباره در بازی ها به تراکتورسازی کمک کنم.

عشوری در خصوص حمایت بازیکنان و هواداران در صفحه های مجازی از وی تصریح کرد: آنها همیشه به من لطف دارند. واقعا انرژی خیلی زیادی گرفتم و جا دارد علاوه بر بازیکنان و کادر فنی، از هواداران پرشورمان نیز تشکر کنم، آنها هم بعد از مصدومیت به من لطف داشته و روحیه می دادند.

وی در خصوص بازی امروز با سیاه جامگان اظهار داشت: از تک تک هواداران می خواهم در این بازی تراکتورسازی را تنها نگذارند. با عصا هم که شده به استادیوم خواهم رفت تا از هم تیمی ها خود حمایت کنم. سیاه جامگان تیم خوبی در اختیار دارد، قطعا برای پیروزی به تبریز آمده است ولی ما هم به سه امتیاز این بازی احتیاج داریم و قطعا بازیکنان با تمام توان به میدان خواهند رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :