به گزارش تبریزمن، “قادر میزبانی” رکابزن تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آمادگی خود برای سی امین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان گفت: از لحاظ بدنی بد نیستم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و به همین جهت از لحاظ بدنی برای این مسابقات مشکل خاصی وجود ندارد. تنها مشکل تیم آشفتگی بوجود آمده می باشد که به دلیل مصدومیت آقای احد کاظمی مربی-بازیکن تیم در مسابقات ژاپن بوجود آمد.

وی ادامه داد: متأسفان احد به دلیل مصدومیت در مسابقات نمی تواند در این تور رکاب بزند و همین موضوع تمام برنامه های ما را به هم زده است و این موضوع نیز احتمالا در تیم تأثیر خواهد گذاشت.

میزبانی در خصوص تمریناتی که برای این دوره از تور دوچرخه سواری انجام داده اند اظهار داشت: تیم دوچرخه سواری پتروشیمی مرتب تمرین می کند. برنامه های تمرینی به صورت متداوم پیگیری می شود و نمی توان گفت که تمرینات مختص تور است. البته تور آذربایجان برای ما حساسیت بالایی دارد چرا که تیم آذربایجان هستیم و باید سعی کنیم در استان خود نتیجه بهتری کسب کنیم.

وی افزود: اکثرا در این مسابقات قهرمان شده ایم و به همین دلیل سنگینی تور بر گردن ما است. قطعا با انتخاب بهترین بازیکنان وارد مسابقه می شویم و امیدواریم بتوانیم قهرمانی هایمان را در این تور ادامه دهیم و برای استان و کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

رکابزن تیم پتروشیمی تبریز در پاسخ به این سوال که تیم شهرداری را برای خود رقیب می بیند یا نه توضیح داد: با بازیکنان تیم شهرداری قبل از رقیب بودن همشهری هستیم. آنها هم تیم خوبی دارند و قطعا تلاش خواهند کرد تا رتبه بهتری را کسب کنند. امیدواریم هر دو تیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

وی در پاسخ به این سوال که کیفیت این دوره از تور را چطور می بیند گفت: تا آنجایی که اطلاع دارم ۱۵ تیم در این دوره از مسابقات حضور دارند. اطلاعی از بازیکنان تیم ها ندارم ولی تیم های خوبی شرکت کرده اند. البته نمی توان گفت سقف تعیین کرد چون هرچقدر هزینه و تبلیغات را افزایش دهیم قطعا تیم های خوب و بهتری هم حضور خواهند داشت و به همین دلیل نمی توان گفت تمام بهترین ها در این تور حضور دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :