مدافع حال حاضر تراکتورسازی که سربازی اش را در این تیم می گذارند این هفته به مصاف تیم سابقش خواهد رفت. 

به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده در این رابطه گفت: سپاهان تیم خوبی است و من دوستش دارم، این تیم بزرگ و با شخصیت است و از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان خوبی برخوردار است و احترامش واجب است ولی من الان پیراهن تراکتورسازی را بر تن می کنم و باید برای موفقیت تیمم در اصفهان بجنگم.

او درمورد اینکه چقدر از پیشرفت فوتبالی اش را مدیون سپاهان است ادامه داد: من بعد از اینکه از مس کرمان به سپاهان آمدم پیشرفت زیادی کردم و این پیشرفتم را علاوه بر سپاهان مدیون مربیان سابقم اقایان کرانچار و فرکی هستم زیرا آن ها خیلی کمکم کردند تا مسیر فوتبالی ام را با موفقیت طی کنم.

وی در مورد هم تیمی سابقش و کاپیتان حال حاضر سپاهان نظرش را اینگونه بیان کرد: به شخصه هادی عقیلی را خیلی دوست دارم و همیشه یکی از فوتبالست های مورد علاقه ام بوده بازی در کنار او خیلی لذت بخش است .عقیلی مثل بعضی از بازیکنان بزرگ در سر بازیکنان جوان نمی زند و همیشه جوان های تیمش را را تشویق می کند.

خلیل زاده که به تازگی نیز مجددا دچار مصدومیت شده بود در مورد شرایطش گفت: مصدومیتم کامل برطرف شده و اگر کادرفنی صلاح ببیند در دیدار با سپاهان به میدان می روم.

وی در پایان درمورد اینکه به نظرش باید به تونی اولیویرا اولتیماتوم داد یا خیر افزود: باید از تونی حمایت کرد و اولتیماتوم معنی ای ندارد اگر هم در این پنج هفته نتیجه نگرفته ایم به دلیل عدم هماهنگی بوده است و تقصیر تونی نیست. امیدوارم خیلی زود امتیازات از دست رفته را جبران و هواداران تراکتور را راضی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :