آیا دیوار یا فضای خالی بدون استفاده در خانه یا اتاق خود دارید؟ پس به احتمال زیاد دوست دارید از با استفاده از پروژکتور RIF6 دیوار خود را به یک صفحه‌نمایش بزرگ تبدیل کنید. این گجت بسیار کوچک مکعبی دنیای شما را زیر و رو می‌کند.

به گزارش تبریزمن، دیگر لازم نیست برنامه‌های تلویزیونی یا بازی‌های مورد علاقه خود را روی صفحات کوچک تماشا کنید، پروژکتور کوچک موسوم به RIF6 Cube می‌تواند تصاویری به بزرگی ۱۲۰ اینچ ایجاد کند و با تمام گجت‌های همراه به خوبی کار می‌کند. البته کوچکی این پروژکتور به معنی کیفیت پایین تصویر نیست و با پرداخت ۲۴۹ دلار می‌توانید RIF6 را همیشه همراه داشته باشید.

پروژکتور RIF6 Cube با استفاده از پورت‌های HDMI یا Mini USB به گجت موردنظر شما متصل می‌شود و سپس می‌توانید تصویر موردنظر خود را روی سقف، دیوار، پرده یا هر فضای دیگری به نمایش در آورید. شاید هم دوست دارید نموداری را به افراد حاضر در یک جلسه نمایش دهید؟ موارد استفاده به تخیل شما بستگی دارد و محدودیتی ندارید.

RIF6 Cube طوری طراحی شده است تا تصاویر واضح و باکیفیت تحویل کاربر خود دهد، این پروژکتور تنها ۱۱۵ گرم وزن دارد و با ابعاد بسیار کوچکی که دارد تقریباً در هر مکانی قابل استفاده است. علاوه بر تمام این موارد، پروژکتور مذکور از اسپیکر داخلی نیز بهره می‌برد تا نیازی به اسپیکر گوشی یا لپ‌تاپ خود نداشته باشید.

می‌توانید RIF6 Cube را با استفاده از پورت HDMI به گجت iOS، کنسول بازی، PC یا پلیر همراه، و با استفاده از پورت MHL به گجت‌های اندرویدی متصل کنید. همچنین در این محصول از microSD تا حداکثر ظرفیت ۳۲ گیگابایت نیز پشتیبانی می‌شود. RIF6 Cube تصاویر را با حداکثر رزولوشن ۸۵۴ در ۴۸۰ نمایش می‌دهد، اما از ویدیوهایی تا حداکثر رزولوشن ۱۰۸۰p پشتیبانی می‌کند. همراه با این محصول سه‌پایه، ریموت، شارژر و کابل‌های مختلف ارائه می‌شود تا نیازی به خرید جداگانه کابل و پایه نداشته باشید!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :