سرمربی ماشین سازی گفت: انشالله فردا با ارائه یک بازی خوب و کسب سه امتیاز دل تک تک ماشین چی ها را خوشحال کنیم.

به گزارش تبریزمن، نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای بازی فردا با تیم داماش گیلان اظهار داشت: خوشبختانه بعد از تساوی در بازی با شهرداری اردبیل، بازیکنان با انگیزه و روحیه بالایی تمرینات خود را آغاز کردند. همه مصمم شده ایم تا نتایج این بازی و بازی کرمان را جبران کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان یک جلسه تمرین انجام داده اند تا با هماهنگی و آمادگی بالا وارد میدان شوند. همانطور که گفتم تیم ماشین سازی هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ بدنی در شرایط ایده آل قراردارد انشالله فردا با ارائه یک بازی خوب و کسب سه امتیاز دل تک تک ماشین چی ها را خوشحال کنیم.

دست نشان در خصوص تیم داماش افزود: داماش تیم متغییر و غیر قابل پیش بینی است. هرچند نتایج خیلی خوبی کسب نکرده ولی از بازیکنان خوب و دونده ای برخوردار می باشد. همچنین از شرایط میزبانی استفاده خواهند کرد و برخلاف ما به شرایط آب و هوایی این منطقه عادت دارند.

وی در خصوص مصدومان و محرومان این تیم برای بازی فردا تصریح کرد: خوشبختانه محرومی برای این دیدار نداریم. ولی پیمان شاملو به دلیل درد از ناحیه دست، سجاد سیفی به دلیل کشیدگی عضلات همسترینگ و کمال نیکخو به دلیل درد از ناحیه کمر مصدومان ما برای این دیدار هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :