سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با یک بازی خوب تاکتیکی و منطقی بردی خوب را به مردم تبریز تقدیم کردیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل الجزیره امارات در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری، گفت: خدا را شکر می‌کنم با یک بازی خوب یک برد پرگل و خوب به مردم آذربایجان هدیه کردیم. مردم خیلی خوب تشویق کردند.

وی افزود: اینها برایشان فرقی نمی‌کند امیر قلعه‌نویی در تیم باشد یا اولیویرا فقط هدفشان این است که خودشان اینجا باشند و به هر قیمتی به ما لطمه می‌زدند با روح و روان مردم بازی کردند و می‌خواستند این بچه‌های سرباز را مقابل مردم قرار دهند. اکنون به ساق پای این سربازها نگاه کنید که پر از جای استوک است. خدا را شکر توانستیم رفته رفته تیم را یکی کنیم و امروز این نتیجه رقم بخورد. شما ببینید زمین را به چه روزی انداختند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ما امروز در زمینی بازی کردیم که کیفیت لازم را نداشت و با اینکه می‌دانستند ما باید در این زمین بازی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنیم، اما در آن مسابقات لیگ دسته اول را برگزار کردند که کیفیت زمین پایین آمده بود.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه تراکتورسازی در اوایل حضور خودش در این تیم نتایج مطلوبی نگرفت و حالا دو برد خوب کسب کرده است، گفت: ضربه‌ای که ما خوردیم یکی این بود که نگذاشتند ما به اردوی ترکیه برویم و بعد از آمدن شریفی به تراکتورسازی هم سعی کردند ضربه دیگری به ما بزنند. اگر به ترکیه رفته بودیم، تیم‌مان هماهنگ می‌شد، اما بازهم خدا را شکر می‌کنم تیم‌مان هماهنگ شده و در این بازی کاملاً هماهنگ بودیم. خدا را شکر بچه‌ها چیزهایی که خواستیم را انجام دادند و در مقابل الجزیره که چند مهاجم خوب در اختیار داشت توانستیم خوب عمل کرده و مدافعان ما نظم زیادی داشتند. نظم و انضباط بازیکنان ما این اجازه را به بازیکنان حریف نداد که موقعیت ایجاد کنند.

قلعه‌نویی در ادامه تأکید کرد: ما به خوبی ارتباط خط هافبک الجزیره و خط حمله این تیم را بر هم زدیم. آنها دو مهاجم زهردار داشتند دیدید یک موقعیت به دستشان آمد و آن را به گل تبدیل کرد که البته آفساید بود. ما حتی به این تیم یک موقعیت گل ندادیم. تأسف می خورم از افرادی که تراکتور را به این روز انداختند ما بعد از بازی با سپاهان آرامش پیدا کردیم و توانستیم امروز طوری بازی کنیم که ۴ گل به حریف بزنیم. واقعاً بازیکنان ما امروز سربازان وطن بودند. خواهش می‌کنم کمک کنید تراکتورسازی روی پا بایستد و بهترین نتایج را بگیرد. پرشورها همیشه پرشور هستند و صاحبان اصلی تیم‌اند. منِ قلعه‌نویی در این موفقیت‌ها کمترین تأثیر را دارم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :