سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به تدارکات و آماده سازی مناسب تیمش، گفت: با ۷۰ تا ۷۵ درصد آمادگی لیگ برتر در فصل جدید را شروع می کنیم.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند روز سه شنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با پیکان تهران، افزود: با توجه به برگزاری اردوهای پیش فصل در تبریز و ترکیه و انجام بازی های خوب تدارکاتی و نیز حضور در جام شهدای مدافع حرم بابل، بازیکنان به اندازه ای از آمادگی رسیده اند که هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد و امیدواریم این آمادگی در زمین مسابقه نیز خود را نشان دهد.

وی اظهار کرد: هرچند رسیدن به صد درصد آمادگی برای تیم های مختلف بسیار بعید است اما ما تلاش می کنیم ۲۵ تا ۳۰ درصد بقیه نواقصات آمادگی تیم را در کوران مسابقات و طول فصل جبران کنیم.

کمالوند، با تاکید بر اینکه در بازی امروز مقابل پیکان به فکر ارایه بازی تهاجمی و زیبا است، گفت: با توجه به شناختی که از مربی حریف و بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته اند، داریم می توانیم با کسب هر سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم.

وی ادامه داد: ما نسبت به بازیکنان پیکان تا حدی شناخت کاملی داریم و بر اساس ویژگی های آنها نوع بازی خود را تعیین می کنیم که امیدوارم هر سه امتیاز این بازی نصیب گسترش فولاد شود.

کمالوند، با اشاره به تغییرات انجام شده در ترکیب تیم گسترش فولاد، گفت: ما تغییرات عمده ای داشته ایم و هماهنگی میان آنها زمان بر خواهد بود اما به فاصله چند بازی می توانیم هماهنگی های لازم را بین بازیکنان به وجود آوریم.

وی، از نحوه یارگیری باشگاه برای فصل جدید لیگ برتر به نیکی یاد کرد و با بیان اینکه در حد توان و وسع مالی باشگاه به آنچه که مدرنظر بود، رسیده ایم، یادآور شد: ۷۰ تا ۸۰ درصد بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده ایم و اگر در پاره ای از موارد نتواتسیم نفراتی را جذب کنیم به دلیل درخواست های مالی بالا بوده است.

کمالوند، مجموع هزینه های تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل گذشته را ۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای فصل جدید نیز هفت تا هشت میلیارد ریال به این رقم افزوده شده است.

وی، هدف گذاری باشگاه گسترش فولاد برای فصل شانزدهم لیگ برتر را رتبه ششمی جدول رده بندی اعلام کرد و گفت: با توجه به بازیکنان جذب شده و ظرفیت های موجود می توانیم رده اول تا سوم را نیز مورد هدف فرعی خود قرار دهیم.

دیدار تیم های گسترش فولاد و پیکان تهران امروز / سه شنبه/ راس ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزیل برگزار می شود.

روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد، به دلیل برگزاری عصر روز گذشته بازی تراکتورسازی با استقلال خوزستان، کنفرانس خبری بازی این تیم با پیکان را امروز / سه شنبه/ برگزار کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :