به گزارش تبریزمن،” حسن آذرنیا ”  سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، که هم اکنون به همراه دیگر اعضاء این تیم در اردوی سرعین به سر می برد، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم گسترش فولاد گفت: از اول تیر ماه تمرینات خود را آغاز کرده ایم. در کنار تمرینات بازیکنان بزرگسال ۵ روز برای تست گیری از بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید را در نظر گرفته بودیم که در این مدت نیز ۳ بازیکن بومی و غیر بومی زیر ۲۳ سال به تیم جذب شده است.

وی افزود: با بازیکنان فصل گذشته که کادر فنی و آقای کمالوند مد نظر داشتند، تقریبا ۹۰ درصد آنها جذب شده است. طبیعتا یکسری از بازیکنان نیز از تیم جدا می شدند، سعی کردیم جای افراد جدا شده را با جذب تعدادی از بازیکنان با تجربه و جوان لیگ پر کنیم.

آذرنیا ادامه داد: در پست دروزاه بان، بازیکن بلغارستانی، در پست دفاع با آقای محمد نصرتی، در خط هافبک با آقای ایوب کلانتری و در خط مهاجم با شهرام گودرزی به توافق رسیده و قرارداد این چهار بازیکن را منعقد کردیم. امیرحسین کریمی نیز از تیم سپاهان اصفهان با توافق بین دو باشگاه به مدت یکسال به صورت قرضی به جمع شاگردان فراز کمالوند پیوسته است. می توان گفت ۹۰ درصد تیم تکمیل شده و در کنار کارهای بدنسازی و آماده سازی کارهای تاکتیکی را  آغاز خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مذاکرات برای جذب بازیکن جدید همچنان ادامه دارد یا نه پاسخ داد: همانطور که کادر فنی تیم به نتیجه رسیده است، یک فوروارد و یک هافبک مدنظر می باشد و صحبت هایی هم انجام شده است و در صورت جذب این دو بازیکن فکر کنم پرونده نقل و انتقالات باشگاه بسته شود. یک بازیکن خارجی هم اکنون در اردوی سرعین به همراه دیگر بازیکنان در تمرینات حضور دارد. به این بازیکن گفته ایم که در صورت قبولی در تست فنی قرارداد وی بسته خواهد شد.

سرپرست گسترش فولاد اظهار داشت:خدا را شکر بازیکنان هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ روحی روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می برند. همچنین با همکاری و حمایت کادر مدیریتی باشگاه و کارکنان اداری، یک نظم خاصی در باشگاه حاکم است که به روند روبه رشد تیم کمک می کند و نشانگر این موضوع است که گسترش فولاد عملکرد بهتری در فصل جدید خواهد داشت و قطعا با توجه به اینکه بازیکنان مصمم بوده هم به خاطر شهر، هم به خاطر باشگاه تمام تلاش خود را انجام خواهند داد تا بهترین نتایج را کسب کنند.

وی در پایان گفت: شیرینی فوتبال به هوادارانش است. اگر در های استادیوم ها را ببندیم و بدون آنها بازی کنیم آن مسابقه دیگر هیچ ارزشی نخواهد داشت و به همین دلیل از تمام هواداران، فوتبال دوستان آذربایجان خواهش می کنیم که همانند سال های گذشته با حضور پرشور در استادیوم حمایت خود را از این تیم و باشگاه خصوصی نشان دهند و هدف باشگاه نیز ارائه بازی مطلوب و با کیفیت می باشد و قطعا تلاش تک تک بازیکنان این است که نماینده خوبی از استان در لیگ برتر باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :