به گزارش تبریزمن، در حالیکه علیرضا منصوریان و دستیارانش امروز سر تمرین تیم نفت تهران رفته بودند، اما بازیکنان نیامدند تا اعتراضشان را نشان دهند.

بازیکنان نفت تهران که قرار است نماینده فوتبال ایران در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باشند، به خاطر مشکلات روحی و مالی، به نقطه صفر رسیده اند و شرایط روحی و روانی خوبی ندارند.

هم کادرفنی و هم بازیکنان تا به این لحظه ۷ تا ۱۰ درصد پولشان را گرفته اند و به همین دلیل امروز جمعه هم بر سر تمرینات حاضر نشدند.

اوضاع بحرانی باشگاه نفت و عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان در نهایت کار را به اینجا رسانده که برای اولین‌بار در طول فصل تمرین نفتی‌ها تعطیل بشود.

بازیکنان این تیم روز گذشته به علیرضا منصوریان سرمربی تیمشان هشدار داده بودند که با ادامه وضعیت مالی فعلی در تمرینات حضور پیدا نخواهند کرد و این اتفاق امروز رخ داد و در حالی که منصوریان به زمین نفت واقع در تهرانسر رفته بود، هیچ یک از بازیکنان در زمین حضور نیافتند تا تمرین مهم امروز لغو بشود.

سوال اینجاست که موضع مسئولان باشگاه نفت تهران در این باره چه خواهد بود؛ آنها پیش از این اعلام کرده بودند که اگر به بازیکنان پول پرداخت نشد طبق قانون می‌توانند رفتار کنند و این در حالی است که قانون در این شرایط به صراحت عنوان کرده اگر بازیکنی تا نیم فصل حداقل ۳۰ درصد از مبلغ قراردادش را نگیرد می‌تواندقراردادش را فسخ کند


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :