در هفته های گذشته، خبری مبنی بر جدایی هافبک گسترش فولاد منتشر کردیم که امروز شنیده می شود این بازیکن در شرایطی با جدایی رسمی از این تیم به جمع بازیکنان پدیده مشهد اضافه شد که جانشین وی نتوانسته با آبی های تبریز به توافق نهایی دست پیدا کند.

به گزارش تبریزمن، میثم نقی زاده پس از جدا شدن از باشگاه گسترش فولاد تبریز، با تیم پدیده مشهد به توافق رسید و با این تیم قرارداد امضا کرد. وی پس از عقد قرارداد با این پدیده، از امروز در تمرینات این تیم مشهدی حاضر در لیگ برتر حاضر می شود.

از باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنین خبر می رسد که هنوز توافق نهایی با مهدی کیانی کاپیتان فصل گذشته تیم تراکتورسازی حاصل نشده و این بازیکن احتمال دارد به زودی راهی تیمی دیگر شود.

کیانی که اواسط فصل گذشته با تراکتورسازان و شخص تونی اولیویرا دچار مشکل شد، برای تمدید قراردادش رغبت چندانی نداشت و ترجیح داد تا از جمع سرخپوشان جدا شود. این بازیکن پس از شش، هفت سال حضور در تیم تراکتورسازی و تبدیل شدن به یکی از بازیکنان ثابت این تیم، اکنون در تمرینات تیم گسترش فولاد تبریز حاضر می شود اما از قرار معلوم گسترش فولاد مقصد بعدی کیانی نخواهد بود.

عدم ثبت قرارداد مهدی کیانی با گسترشی ها به دلیل فاصله زیاد رقم پیشنهادی این بازیکن با مبلغ پیشنهادی باشگاه گسترش فولاد است.

محمد نصرتی مدافع فصل گذشته پیکان تهران با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست.نصرتی با تائید این خبر، اعلام کرد قرارداد خود را دقایقی پیش امضا کرده است. گفتنی است نصرتی پیش‌ از این سابقه حضور در تبریز با پیراهن تراکتورسازی را در کارنامه دارد.

همچنین در روز های گذشته اخباری مبنی به برگزاری اردوی خارجی گسترشی ها به گوش می رسید ولی امروز، ، بحث اردوی خارجی تیم گسترش فولاد در هیات مدیره این باشگاه مطرح شد که در نهایت اعضا با برگزاری اردوی خارجی مخالفت کردند. بر این اساس اردوی گسترش فولاد در یکی از کمپ های تمرینی داخل کشور برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :