به گزارش تبریزمن، سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد: متاسفانه طی روزهای گذشته شایعات زیادی درباره تغییرات لیست استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر توسط برخی رسانه ها منتشر شده است.

باشگاه استقلال ضمن احترام به تمامی این ورزشکاران اعلام می کند این موضوع تنها گمانه زنی رسانه ای است و کادرفنی تیم فوتبال استقلال تا به امروز لیست خرید و یا لیست بازیکنان مازاد را به مدیریت باشگاه اعلام نکرده است. همچنین باشگاه استقلال از رسانه ها درخواست می کند با پرهیز از انتشار چنین شایعاتی به آرامش تیم فوتبال استقلال و هواداران پرشمار این تیم خللی ایجاد نکنند.

در ادامه، بختیار رحمانی سرباز تیم تراکتورسازی است اما با اعلام خودش و با استفاده از کسری خدمت او می تواند نیم فصل از تراکتورسازی جدا شود. از سوی دیگر بارها اعلام شده استقلالی ها را او می خواهند ولی هرگز این مساله از سوی مقام رسمی تایید نشد.

سعید عباسی، مدیرعامل تراکتورسازی اما امروز به شفاف سازی در این خصوص پرداخت: استقلالی‌ها بختیار را می‌خواهند اما این مسئله منوط به پایان خدمت سربازی رحمانی است، آن هم در صورتی که او کسر خدمت داشته باشد یا شامل برخی معافیت‌ها شود. این موضوع هم در اختیار ما نیست و مدارکی مبنی بر پایان خدمت بختیار به باشگاه تراکتورسازی نیامده است. اگر هم این مدارک تا نیم فصل به باشگاه نرسد، رحمانی تا پایان فصل بازیکن تراکتورسازی خواهد بود.

طی روز های گذشته خبر زیر در رسانه ها منشتر شده بود:

پرویز مظلومی برای تقویت استقلال دست گذاشته است روی دو بازیکن. پرویز مظلومی برای تقویت استقلال دست گذاشته است روی دو بازیکن. پس از اینکه جدایی کرار جاسم از استقلال قطعی شد سرمربی استقلال قصد دارد بازیکنی را به جای این هافبک عراقی به خدمت بگیرد. لیست استقلال چندان جای مانور ندارد مگر در همینگونه مواردی که بازیکنی جدا شود که جدایی کرار جاسم فرصتی را در اختیار استقلال قرار داده تا بازیکنی را به خدمت بگیرد.

در همین راستا مظلومی نام ۲ بازیکن را به هیات مدیره داده است. اگر به مصاحبه روزهای اخیر مظلومی نیز توجه داشته باشیم به این نتیجه می‌رسیم که او برای آوردن جانشینی به جای کرار برنامه‌هایی دارد.

البته مظلومی از انتخاب قطعی جایگزین کرار صحبت کرده که اینگونه نیست و هنوز بازیکنی به طور رسمی جای کرار را نگرفته است. مظلومی تنها نام ۲ بازیکن را به هیات مدیره داده است و اگر هیات مدیره موفق به جذب یکی از آنها هم شود استقلال به توفیق بزرگی رسیده است. نام بختیار رحمانی و داریوش شجاعیان در لیست خریدهای استقلال مشاهده می‌شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :