استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش قابل توجهی از وظیفه حفظ و گسترش امنیت کشور بر عهده نیروهای گمنام اطلاعاتی است و مردم قدردان زحمات شبانه‌روزی این عزیزان هستند.

به گزارش تبریزمن، دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی خبری به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج)، گفت: بخشی از دستگاه‌ امنیتی کشور به شکل ناشناخته و غیرمحسوس در خدمت تامین امنیت هستند که بخش قابل توجهی از امنیت موجود، حاصل تلاش این عزیزان است.

وی افزود: امروز دشمنان به اشکال مختلف به فکر ناامن کردن کشور هستند و اگر زحمات سربازان گمنام در دستگاه اطلاعاتی نبود چنین امنیتی را نداشتیم.

جبارزاده گفت: شناسایی و دستگیری خرابکاران و برهم‌زنندگان نظم و امنیت جامعه نشان از تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات دارد و مردم قدردان این زحمات هستند.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های اداره کل اطلاعات استان در تامین آسایش و امنیت مردم، گفت: آذربایجان شرقی جزو امن‌ترین استان‌های کشور است و بخشی از این امنیت مرهون زحمات عزیزانی است که به صورت ناشناخته در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی تلاش می‌کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :