سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با انتقاد از عملکرد بازیکنان تیمش گفت: بدن بازیکنانم سنگین بود و این موضوع روی عملکرد آنها تاثیر گذاشت.

به گزارش تبریزمن، دومین روز از هفته نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان درحالی از ساعت ۱۸:۱۵ با بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران در ورزشگاه اختصاصی تیم تبریزی آغاز شد که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری بعد از بازی گسترش فولاد با پیکان در جمع خبرنگاران  حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه بنیان دیزل تبریز گفت: از نتیجه بازی و نحوه عملکرد بازیکنانم به هیچ وجه راضی نیستم.

وی سپس با بیان اینکه در نیمه اول درکل بازی در اختیار ما بود، افزود: نباید نیمه اول اینقدر فشار می آوردیم که باعث خستگی تیم شود.

کمالوند همچنین با بیان اینکه رفته رفته شاهد بازی های خوبی از گسترش فولاد خواهید بود، گفت: هواداران اگر نتیجه می خواهند باید به ورزشگاه بیایند و گسترش فولاد را حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خصوص عملکرد شیمبا نیز گفت: او به تازگی به جمع ما پیوسته و نیاز به زمان دارد.

وی با انتقاد از بازیکنان خط حمله و هافبک تیمش گفت: هماهنگی در جلوی زمین نداشتیم ولی در انتهای زمین بد نبودیم و فقط یک موقعیت توسط تیم پیکان خلق شد که آن هم توسط دخسوس رفع شد.

کمالوند از مسئولان برگزاری بازی های هم انتقاد کرد و اظهار داشت: چرا باید بازی ما ساعت ۱۸:۱۵ برگزار شود، این بازی می توانست ساعت نیم ساعت دیرتر برگزار شود، به نظرم نباید مسئولان برگزاری بازی ها با ما لج کنند.

وی در خصوص دیدار هفته آینده دو تیم تبریزی گسترش فولاد و ماشین سازی گفت: امیدوارم در دربی هفته بعد تبریز پیروز شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :