شرکت تبلیغاتی که نامش روی پیراهن استقلال قرار گرفته بود باید ۴ میلیارد تومان به این باشگاه بدهد.

خبرگزاری فارس: بدهی ۴ میلیاردی شرکت تبلیغات پیراهن به باشگاه استقلال/آبی‌ها مقابل گسترش بدون تبلیغ؟

به گزارش تبریزمن، روز گذشته بازیکنان تیم استقلال وقتی وارد زمین شدند روی پیراهنشان نام هیچ شرکت تبلیغاتی حک نشده بود تا مشخص شود اسپانسری که قرار بوده امسال وظیفه حمایت از پیراهن تیم را بر عهده داشته باشد به وعده های خود عمل نکرده است.

در این زمینه شاهرخ سبک دست که مسئولیت اسپانسری استقلال را بر عهده دارد به خبرنگار فارس اظهار داشت: شرکت تبلیغاتی ریرا و سامسونگ قرار بوده تا تاریخ ۲۱ مرداد مبلغ دو میلیارد تومان به استقلال بدهند که این چک پاس نشده است و برای تاریخ ۲۳ شهریور هم چک دوم آنها که آن هم مبلغش دو میلیارد تومان است باید پاس شود. برای بازی روز گذشته هم خود آنها تبلیغ را نرساندند.

به نقل از خبرگزاری فارس ،وی افزود: در هر صورت این شرکت از تاریخ ۲۳ تیر با باشگاه قرارداد بسته و باید مبلغ خود را به باشگاه بدهد و اگر بتوانند این هزینه ها را پرداخت کنند قطعا نام شرکتشان روی پیراهن استقلال حک می شود. آنها اول باید وجه خود را پرداخت کنند. اگر این اتفاق نیفتد وارد مسائل دیگری می شویم.

به گزارش فارس، به نظر می رسد اگر شرکت مذکور به وعده خود عمل نکند آبی پوشان مقابل گسترش فولاد در هفته ششم لیگ برتر هم بدون حامی مالی روی پیراهن خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :