به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نسف قارشی ازبکستان اظهار داشت: بازی سختی مقابل تیم صدر نشین لیگ ازبکستان داریم. نتایج حریف نشان می دهد که تیم حریف سازماندهی خوبی دارد. امتیازات در این گروه به هم نزدیک است و احتمال صعود برای همه تیم ها وجود دارد.

وی درخصوص مشکلات تیم تراکتورسازی گفت : من دو ماه است در تبریز هستم و ۴۴ برنامه تمرینی در این تیم برگزار کردم من ۲۷ بازیکن در لیستم داشته ام که ۳ نفر به دلیل مشکلات سربازی نتوانستند کمک حال تیم باشند و سه نفر نیز دروازبان هستند ، مصدومیت فردین عابدینی نیز مزید بر علت شده است تا با مشکل کمبود بازیکن روبرو شویم .

 

126_IMG_4327

وی ادامه داد: آنها با توجه به سازمان دفاعی خوبی که دارند به ضد حملات چشم می دوزند اما باید هوشیار باشیم و بتوانیم یک بازی خوب انجام داده و پیروز شویم.

سرمربی تراکتورسازی همچنین گفت: اگر به دنبال این هستیم که در لیگ قهرمانان موفق شویم، باید اهداف باشگاهمان مشخص شود. امکانات خوبی فراهم شده تا توان رقابت با تیم های قدرتمند را داشته باشیم.

تونی در پایان افزود: از هواداران می خواهم در بازی های آینده به ورزشگاه بیایند و حمایتمان کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی به دست آوریم. بدون هواداران نمی توانیم کاری انجام دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :