به گزارش تبریز من، محمد ایرانپوریان بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با تبریز من در مورد آخرین وضعیت تیم اظهار داشت: وضعیت تیم بسیار خوب است و با برنامه‌ریزی که داریم هرروز صبح و بعدازظهر تمرینات پرفشار بدنسازی را انجام می‌دهیم تا به آمادگی کامل برسیم تا در رقابت‌های لیگ مشکلی نداشته باشیم.

وی افزود: بازی‌های دوستانه خوبی را برگزار کردیم و این دیدارهای دوستانه باعث شده است تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ‌تر شوند تا دربازهای اصلی مشکلی نداشته باشیم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد:بازیکنانی که به تیم اضافه‌شده‌اند ازلحاظ فنی و تاکتیکی شرایط بسیار خوبی هستند و از سینا عشوری  بختیار رحمانی ، سروش رفیعی و همه بازیکنان امسال کمک بسیار بزرگی به تیم تراکتور خواهند کرد و بازیکنانی که امسال داریم تیم را به یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی تبدیل کرده است.

وی گفت: بازی سختی را خواهیم داشت و در بازی آخر فصل قبل که با نفت بود مردم خاطره خوشی از این بازی ندارند ولی ما همه سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا از بازی اول به پیروزی برسیم و لبخند را به لب همه مردم آذربایجان برگردانیم.

ایرانپوریان در مورد مشکلات به وجود آمده و امکان تعلیق لیگ گفت: این مسائل به سازمان لیگ ارتباط دارد ولی ما تمرینات خود را به‌خوبی ادامه خواهیم داد تا در صورت تعلیق لیگ هم به تیم هیچ صدمه‌ای نخورد و با آمادگی بالایی رقابت‌های لیگ را شروع کنیم ولی اگر لیگ تعلیق شود ممکن است تیم یک مقدار ازلحاظ آمادگی و برنامه‌ریزی که داریم به مشکل برخورد کنیم.

وی تأکید کرد: لیگ امسال به‌مراتب سخت‌تر از سال گذشته خواهد بود ولی تیم ما با پتانسیلی که دارد و بازیکنانی هم که امسال  جذب‌شده‌اند تیم ما را به یکی از بهترین و قدرتمندترین گروه‌های لیگ تبدیل‌شده است و برای کسب قهرمانی امسال تمام سعی خود را خواهیم کرد.

ایرنپوریان افزود: امسال تیم ما یکی از بهترین تیم های لیگ است و بدون هیچ‌گونه مسئله‌ی تراکتور امسال قهرمان لیگ خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :