پرسپولیس سه امتیاز خیلی خوب گرفت، امیدوارم اینبار تعطیلی مسابقات باعث نشود که پرسپولیس از این مسیر خارج شود.

به گزارش تبریزمن، محمد پنجعلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس برابر تراکتورسازی سه امتیاز خوب و با ارزش را دریافت کرد. پیروزی در این بازی روحیه بخش بود ولی متاسفانه بازی‌ها یکبار دیگر تعطیل شد.

وی ادامه داد: چنین پیروزی‌هایی یک شوک خوب است که تیم را از نظر روحی بالا برده و فشارها را کم می‌کند. در چنین مواقعی تعطیلی بازی‌ها یک عامل مشکل‌ساز است. بار قبل این تعطیلی تاثیر منفی روی روند تیم گذاشت و امیدوارم اینبار بد نیاوریم و تیم بعد از تعطیلات شرایط خود را حفظ کند. پرسپولیس با چند پیروزی پیاپی می‌تواند به جمع مدعیان برگردد ولی برای این منظور باید از تیم حمایت شود. نباید وارد حاشیه شوند و هر عاملی نباید به انسجام درونی تیم لطمه بزند.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس درباره نوع بازی تیم خاطرنشان کرد: شما باید ببینید برابر چه تیمی و کجا بازی می‌کنید. تراکتورسازی در این چند سال تیم خوبی بوده است. در برابر پرسپولیس هم انگیزه‌ها بیشتر می‌شود. از سوی دیگر پرسپولیس در خانه حریف بازی می‌کرد. در چنین مواقعی صرفا نباید دنبال بازی قشنگ باشید. باید نتیجه هم بگیرید با این وجود بازی پرسپولیس سرعت مناسبی داشت. بچه‌ها کم اشتباه بودند و سه امتیاز با ارزش هم گرفتند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس درباره بازیکنان محروم تیم امید پرسپولیس تصریح کرد: ۶ بازیکن ما برای ۶ – ۷ هفته محروم شده‌اند. به این حکم اعتراض کردیم و گفته‌اند پس از دو، سه بازی رسیدگی می‌کنند.

وی ادامه داد: البته به ما گفته‌اند تیم حریف که باعث درگیری بود در چند بازی دیگرش هم مشکل‌ساز شده است ولی بچه‌های ما چنین سابقه‌ای نداشتند. به هر حال با توجه به اینکه اکثر نفرات این تیم از روی تست‌ها انتخاب شده‌اند، با این اتفاق واقعا مشکل خواهیم داشت و با کمبود نفر مواجه خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :