فرماندار تبریز گفت: برای اجرای نقشه مهندسی کشور به توسعه علمی و فنی نیاز مبرم داریم.

به گزارش تبریزمن، رحیم شهرتی فر روز پنج شنبه اظهارکرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور متمدن، صلح جو و درعین حال مستقل در مسیر اعتلای کلمه الله، به عنوان یک الگوی اسلامی ایرانی برای کشورهای منطقه می باشد.
وی همچنین گفت: کشورهایی که تا دیروز برضد ایران رای بر تحریم می دادند و توطئه می کردند امروز مشتاقانه در صدد ایجاد زمینه های همکاری هستند و ما نیز برای بدست آوردن منافع ملی و توسعه همه جانبه کشورمان باید از منافع شخصی و جناحی بگذریم.

شهرتی فر با بیان اینکه سیاست های ابلاغی برنامه ششم توسعه از طرف مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، افزود: برای اجرای نقشه مهندسی کشور به توسعه علمی نیاز مبرم داریم و دراین راستا دانشگاه فنی وحرفه ای با رسالت علمی و ایفای نقش درایجاد فضای کسب و کار و تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه تلاش چشمگیری داشته و دارد.

فرماندار تبریز ایام الله دهه فجر امسال را آغاز یک دوره دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: دردهه توسعه و پیشرفت قرار داریم و برای رسیدن به توسعه کشور امیدوارم درانتخابات آینده، مردم با مشارکت حداکثری و آگاهانه بتوانند مجلسی با حضور نمایندگان متعهد و متخصص که ضریب اطمینان را در نظام جمهوری اسلامی بالا می برد تشکیل دهند تا نمایندگان برای انجام سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری تمام تلاش وهمت خود را انجام دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :