به گزارش تبریزمن،سجاد هاشمی دونده تبریزی در رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند افتخار آفرینی کرده  و هم اکنون نیز در تایلند حضور دارد تا مرحله دیگر از مسابقات را انجام دهد، در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار تبریزمن گفت: فشار زیادی برای کسب مدال طلا داشتم. خوشبختانه با توجه به اینکه در مرحله اول توانستم مدال طلا را بگیرماین فشار و استرس از من کاسته شد و همین موضوع نیز باعث شد که با بهبود زمان خود از ۴۶٫۶۰ به ۴۵ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه در مرحله دوم دو ۴۰۰ متر، موفق به کسب مدال نقره این رقابت شدم.

وی افزود: انشالله در مرحله دیگر که روز دوشنبه برگزار خواهد شد بتوانم به حد نصاب ورودی المپیک برای دو ۴۰۰ متر که زمان ۴۵ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه می باشد برسم. قطعا در این راه کوتاهی نخواهم کرد و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم افتخاری دیگر برای کشور و استان آذربایجان شرقی کسب کنم.

هاشمی اظهار داشت: متأسفانه مسائلی در هفته های گذشته در خصوص اصالت من مطرح شده بود، برای اینکه ثابت و افتخار کنم که یک آذربایجانی متعصب هستم در این مسابقات با نام شهرداری تبریز حضور دارم.

سجاد هاشمی دونده تبریزی بار دیگر در رقابت های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند افتخار آفرینی کرده و با بهبود زمان خود از ۴۶٫۶۰ به ۴۵ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه در مرحله دوم دو ۴۰۰ متر، موفق به کسب مدال نقره این رقابت شد.

هاشمی پیش از این در مرحله اول رقابت ها توانسته با ثبت زمان ۴۶٫۶۰ به مدال طلای مسابقات دست یافته و سریع تر از رقبای آمریکایی الاصل خود از خط پایان عبور کند.

لازم به ذکر است که مرحله سوم رقابت های جایزه بزرگ تایلند در روز دوشنبه هفته آینده به انجام خواهد رسید و دونده تبریزی کشور مان در صورتی که روند صعود خود را حفظ کند، خواهد توانست به حد نصاب ورودی المپیک برای دو ۴۰۰ متر که زمان ۴۵ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه می باشد رسیده و افتخار دیگری برای کشور و استان خود به ارمغان آورد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که رکورد پیشین این ماده با زمان ۴۶:۰۰ ثانیه در اختیار خودش بود که امروز موفق شد این رکورد را به میزان دو صدم ثانیه کاهش دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :