به گزارش تبریزمن، محمود خوردبین در آستانه بازی با تراکتورسازی در خصوص این بازی گفت: برای بازی با تراکتورسازی تعدد بازیکنان مصدوم از مشکلات ما به حساب می‌آید و اگر می‌شد چند نفر از این بچه‌ها را در اختیار داشتیم خوب بود. البته یکی از خوبی‌های تیم ما این است که برای هر بازیکنی اتفاقی روی می‌دهد، نفر بعدی جایش را می‌گیرد و خوب هم کار می‌کند. فاصله زیادی بین نفرات مختلف یک پست دیده نمی‌شود و ایوانکوویچ هم طوری با بچه‌ها رفتار کرده است که همه خود را در شرایط خوب می‌بینند.

وی درباره شرایط تیم برای بازی مرحله بعدی جام حذفی با توجه به محرومیت دروازه‌بان اصلی و مهدی طارمی ادامه داد: طارمی نه تنها بهترین گلزن ما، بلکه بهترین گلزن حال حاضر مسابقات باشگاهی کشور است. او در بهترین فرمش قرار دارد که کمک زیادی به ما می‌کند اما در نبود او علی علیپور را داریم که واقعا خوب کار می‌کند و انگیزه زیادی هم دارد. بن سون هم هست، او را در بازی قبلی خیلی خوب دیدم و از حرکاتش راضی بودم. او می‌تواند به ما کمک کند.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره دیدگاه بعضی اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس مبنی بر اینکه شاید محرومیت دو بازیکن پرسپولیس به رویارویی احتمالی با ذوب آهن یا سپاهان در مراحل بعدی مرتبط بوده است، خاطرنشان کرد: انشاءا… چنین چیزی نیست. وجدان داوران اجازه نمی‌دهد که عمدی برای این کار داشته باشند. در واقع اگر قرار باشد روزی به این باور برسیم، در فوتبال را باید بست چون دیگر رقابت معنی نمی‌دهد. البته برای ما خیلی سوال بر انگیز شده است که مثلا تمام اشتباهات به ضرر ما می‌شود چون روال طبیعی این است که اگر یک بار به ضرر ما اشتباه می‌شود، یک بار هم به سود ما اشتباه کنند. در حالی که اشتباهات گاهی در بازی‌های متوالی به سود بعضی تیم‌ها شده است.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وی ادامه داد: با تمام این اوصاف باز هم نمی‌توانیم به خودمان بقبولانیم که مثلا بازیکنان ما را به خاطر بازی‌های بعد محروم کرده باشند. البته به تصمیم‌ها اعتراض داریم. طارمی نباید اخراج می‌شد. اخطار اول او آشکارا بی‌دلیل بود. این بازیکن لیز خورد و موقعیت خطرناکی هم نبود. اگر این اخطار هم نبود، روی صحنه دوم می‌شد اخطار نداد اما حداقل اینکه او اخراج نمی‌شد و به هر حال حذف شدن دروازه‌بان اصلی و بهترین گلزن یک تیم، لطمه کوچکی نیست هر چند ما به توانایی سایر بچه‌ها اعتقاد داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :