به گزارش تبریزمن، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و استقلال اهواز گفت:از عملکرد شاگردانم و همچنین نتیجه به دست آمده رضایت کامل دارم اما یک موضوع مرا ناراحت کرد و آن هم فرصت‌های گلی بود که در هر دو نیمه از دست دادیم.

وی در واکنش به سؤال که تیمش به رسیدن به صدر جدول فکر می‌کند یا نه عنوان کرد: در خصوص جایگاهی که در مورد آن صحبت می‌کنید باید بگویم الان زمانش نرسیده است. ما دو بازی خیلی سخت تا قبل از تعطیلات نیم فصل داریم.

سرمربی نفت تهران اظهار داشت: دیدار امروز ما از بازی‌ عقب افتاده لیگ بود که بخاطر آلودگی هوا یک روز دیرتر برگزار شد اما زمان دیدار آینده ما مقابل تراکتورسازی تغییر نکرد و در واقع ما یک روزمان را از دست دادیم و مجبوریم برنامه تمرینی‌مان را قبل از بازی با تراکتورسازی را تغییر دهیم. دیدار با تراکتورسازی نسبت به بازی ما مقابل استقلال اهواز بسیار متفاوت است و ما به شکلی ریکاوری کنیم که برای آن مسابقه آماده باشیم.

منصوریان گفت: من به شاگردانم تاکید کردم اصلا به جدول نگاه نکنند بلکه تمرکزشان را روی بازی‌هایی که در پیش داریم قرار دهند. ما باید از هر بازی ۳ امتیاز کسب کنیم تا کم کم به جایگاه واقعی‌مان در جدول برسیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :